תפריט משנה

כדורגל

הפועל קטמון ירושלים

 

הפועל קטמון ירושלים היא עוף ייחודי בנוף הכדורגל הישראלי. המועדון הוקם על ידי קהל אוהדיו בשנת 2007, ובמקביל למסגרות המקצועניות - הכוללות קבוצת בוגרים ו-12 קבוצות במחלקת הנוער, מתוכן 4 של בנות - השקיע רבות ביוזמות חברתיות: ליגת בתי ספר הכוללת גם מרכזי למידה, קבוצות מעורבות של אוהדים ואנשים עם מוגבלויות, ליגת נשים ברחבי ירושלים ועוד ועוד.

 

היוזמה היא בסיס לחיבור של ערכים עם ספורט - ישראליות, אותנטיות, נחישות והישגיות, יחד עם חתירה למניעת אלימות או גזענות. החיבור שלנו עם האוהדים של הפועל קטמון ירושלים והרעיונות העומדים מאחורי המיזם הזה, הובילו אותנו לתת חסות מרכזית לקבוצה ולפעילות של המיזם.

 

אנו מאחלים שיתוף פעולה פורה עם הקבוצה, האוהדים והקהילה, ומקווים שתרומתנו הצנועה תסייע להרחבת הפעילות והחדרת הערכים עליה היא מושתת גם למקומות רבים נוספים.


נבחרת ישראל לקטועי גפייםקבוצת הכדורגל לשחקנים קטועי גפיים נוסדה באוגוסט 2019, ובכך הצטרפה מדינת ישראל לשורה של מדינות נוספות בעולם אשר מקיימות משחקים בענף זה. כיום, משחקים בקבוצה כ-20 שחקנים בגילאים שונים, בהם נכי צה"ל, נפגעי תאונות דרכים, וכן משתקמים על רקע נסיבות שונות. רובם ככולם מעידים כי הם יצאו מחוזקים מהטרגדיה שעברו, והם השגרירים להעברת המסר שכדורגל שייך לכולם ואף פעם אסור לוותר על החלום.

 

אלטשולר שחם רואה חשיבות עליונה להמשך פעילותה של קבוצה ייחודית זו, והוא מלווה ותומך בה מאז שהוקמה. התמדה, אורך רוח, מצוינות וחתירה לניצחון הם רק חלק מהערכים שעומדים בבסיס קיומה של הקבוצה, אשר חבריה מתמודדים עם אתגרים משמעותיים בחיי היום יום.

 

הקבוצה פועלת לגיוס שחקנים ושחקניות קטועי גפיים ושילובם בשורות קבוצת כדורגל הקטועים, הקמת תכניות אימונים מיוחדות עבור ילדים קטועים גפיים, וכן השתתפות בטורנירים ומשחקים רשמיים בינלאומיים בארץ ובחו"ל. בעתיד, השאיפה היא להביא להקמתן של קבוצות אשר ישחקו במסגרת ליגה מקומית לשחקנים קטועי גפיים.

 

צח שחרור, קפטן הקבוצה: "מתי בפעם האחרונה פרצתם גבול? מתי בפעם האחרונה הלב שלכם הרגיש שהוא עומד להתפוצץ מרוב התרגשות? לי זה קרה כשלקחתי חלק בקבוצה הכי מרגשת בחיי".

 

מכבי נתניה: מחלקת הנוער

 

מועדון הכדורגל מכבי נתניה נוסד בשנת 1934, עוד טרם קום המדינה. הקבוצה זכתה 5 פעמים בתואר אלופת המדינה, ופעם אחת בגביע המדינה. מחלקת הנוער של המועדון היא הגדולה ביותר באזור השרון. כ-800 ילדים מתאמנים ומשחקים במחלקה (גילאי 4-20).

 

היות ונתניה היא עיר מרכזית באזור השרון ועמק חפר, משחקים בשורותיה שחקנים מדתות שונות (יהודים, מוסלמים ודרוזים), וממגזרים מגוונים. בכל מועדון כדורגל, תפקידה של מחלקת הנוער הוא הכשרתם של שחקנים ושילובם בקבוצת הבוגרים. במכבי נתניה ההשקעה בשחקנים אינה רק במישור המקצועי, אלא גם במישור החינוכי: השחקנים מורגלים מגיל צעיר לאימונים ברמה גבוהה, תוך כדי מתן דגש על משמעת ואפס סובלנות לאלימות מכל סוג או גזענות. כל זאת מתוך הבנה ריאלית של המציאות, שכן לא כל ילד יהיה שחקן מקצוען, אבל כל ילד צריך לשאוף להיות אדם טוב, הוגן וחיובי בחברה.

 

קבוצות הנערים והנוער של המועדון (גילאי 9 ומעלה) משחקות כולן בליגה הבכירה בישראל, ומספקות לא פחות מ - 20 שחקנים לנבחרות ישראל השונות.

 

שיהיה המון בהצלחה ועונה מוצלחת!

מכבי שעריים רחובות


היא קבוצת כדורגל משכונת שעריים ברחובות 


הקבוצה נוסדה בשנת 1950 על ידי יהודה מדהלה ז"ל מיקירי ופעילי השכונה. כיום המועדון מנוהל על ידי עמותה שכל חבריה אוהדים וותיקים וחדשים.


לקבוצה מוניטין מגוון בענף הכדורגל בארץ ועברה ההיסטורי מחבר את הכדורגל של פעם עד עצם היום הזה.

למועדון קבוצה בוגרת וכן קבוצת נוער ו 6 קבוצות ילדים פעילות בליגות השונות. המועדון דוגל בהישגיות חינוך ומצוינות על ידי חיבור האוהדים והקהילה לקבוצה. מחלקות הנוער והילדים נותנות מענה לתעסוקת הילדים היום יומית תוך כדי פעילות ספורטיבית וחינוך שמשולבים יחדיו.

שיתופי פעולה עם הקהילה נמנים כחלק מהתוכנית השנתית של המועדון בכל עונת משחקים. למועדון פעילים ומתנדבים רבים אשר פועלים ביוזמתם בכל הקשור לתמיכה ועזרה למועדון ולקהילה.

 

לדף הפייסבוק הרשמי של הקבוצה >

הפועל מרמורק חיים רחובות


מועדון הפועל מרמורק מייצג קהילה שחרטה על דיגלה לקדם מספר נושאים בתחומים:

קיום תרבות ספורט המונעת מאהבה וערכים, שילוב פעילות הקהילה במועדון ולהיפך, הטמעת ערכים חברתיים בפעילות המועדון ופיתוח, השקעה וליווי פעילות ילדים, ספורט נשים וספורט לבעלי מוגבלויות.

 

כחלק מהרצון לממש את חזון המועדון ואת מטרותיו אין מתאים יותר מאשר החיבור לחברת "אלטשולר שחם" המזוהה כתומכת בספורט הישראלי מחד וכתומכת נלהבת בטיפוח צעירים וצעירות ובעלי מוגבלויות ושילובם בחברה הישראלית מאידך.

 

מועדון הפועל מרמורק מפעיל כיום במחלקה הצעירה אקדמיית כדורגל וארבע קבוצות גיל שונות במסגרת ההתאחדות לכדורגל, קבוצת נשים בוגרת וקבוצת נערות וילדות.

 

בנוסף, בימים אלו החלה פעילות לקידום ומיסוד ספורט לבעלי מוגבלויות מול עמותות פרטיות ו"ספיישל אולימפיק" במסגרתו יאמץ המועדון קבוצה מקצה לקצה.

 

היוזמה לשיתוף הפעולה מבוססת על ערכים משותפים של שאיפה למצוינות, נחישות, תרומה לקהילה וקידום האוכלוסייה הצעירה, נשים ובעלי מוגבלויות.

אפשר לעזור?

דרכים ליצירת קשר