תפריט משנה

כדורגל

הפועל קטמון ירושלים

 

הפועל קטמון ירושלים היא עוף ייחודי בנוף הכדורגל הישראלי. המועדון הוקם על ידי קהל אוהדיו בשנת 2007, ובמקביל למסגרות המקצועניות - הכוללות קבוצת בוגרים ו-12 קבוצות במחלקת הנוער, מתוכן 4 של בנות - השקיע רבות ביוזמות חברתיות: ליגת בתי ספר הכוללת גם מרכזי למידה, קבוצות מעורבות של אוהדים ואנשים עם מוגבלויות, ליגת נשים ברחבי ירושלים ועוד ועוד.

 

היוזמה היא בסיס לחיבור של ערכים עם ספורט - ישראליות, אותנטיות, נחישות והישגיות, יחד עם חתירה למניעת אלימות או גזענות. החיבור שלנו עם האוהדים של הפועל קטמון ירושלים והרעיונות העומדים מאחורי המיזם הזה, הובילו אותנו לתת חסות מרכזית לקבוצה ולפעילות של המיזם.

 

אנו מאחלים שיתוף פעולה פורה עם הקבוצה, האוהדים והקהילה, ומקווים שתרומתנו הצנועה תסייע להרחבת הפעילות והחדרת הערכים עליה היא מושתת גם למקומות רבים נוספים.


מכבי נתניה: מחלקת הנוער

 

מועדון הכדורגל מכבי נתניה נוסד בשנת 1934, עוד טרם קום המדינה. הקבוצה זכתה 5 פעמים בתואר אלופת המדינה, ופעם אחת בגביע המדינה. מחלקת הנוער של המועדון היא הגדולה ביותר באזור השרון. כ-800 ילדים מתאמנים ומשחקים במחלקה (גילאי 4-20).

 

היות ונתניה היא עיר מרכזית באזור השרון ועמק חפר, משחקים בשורותיה שחקנים מדתות שונות (יהודים, מוסלמים ודרוזים), וממגזרים מגוונים. בכל מועדון כדורגל, תפקידה של מחלקת הנוער הוא הכשרתם של שחקנים ושילובם בקבוצת הבוגרים. במכבי נתניה ההשקעה בשחקנים אינה רק במישור המקצועי, אלא גם במישור החינוכי: השחקנים מורגלים מגיל צעיר לאימונים ברמה גבוהה, תוך כדי מתן דגש על משמעת ואפס סובלנות לאלימות מכל סוג או גזענות. כל זאת מתוך הבנה ריאלית של המציאות, שכן לא כל ילד יהיה שחקן מקצוען, אבל כל ילד צריך לשאוף להיות אדם טוב, הוגן וחיובי בחברה.

 

קבוצות הנערים והנוער של המועדון (גילאי 9 ומעלה) משחקות כולן בליגה הבכירה בישראל, ומספקות לא פחות מ - 20 שחקנים לנבחרות ישראל השונות.

 

שיהיה המון בהצלחה ועונה מוצלחת!

מכבי שעריים רחובות


היא קבוצת כדורגל משכונת שעריים ברחובות 


הקבוצה נוסדה בשנת 1950 על ידי יהודה מדהלה ז"ל מיקירי ופעילי השכונה. כיום המועדון מנוהל על ידי עמותה שכל חבריה אוהדים וותיקים וחדשים.


לקבוצה מוניטין מגוון בענף הכדורגל בארץ ועברה ההיסטורי מחבר את הכדורגל של פעם עד עצם היום הזה.

למועדון קבוצה בוגרת וכן קבוצת נוער ו 6 קבוצות ילדים פעילות בליגות השונות. המועדון דוגל בהישגיות חינוך ומצוינות על ידי חיבור האוהדים והקהילה לקבוצה. מחלקות הנוער והילדים נותנות מענה לתעסוקת הילדים היום יומית תוך כדי פעילות ספורטיבית וחינוך שמשולבים יחדיו.

שיתופי פעולה עם הקהילה נמנים כחלק מהתוכנית השנתית של המועדון בכל עונת משחקים. למועדון פעילים ומתנדבים רבים אשר פועלים ביוזמתם בכל הקשור לתמיכה ועזרה למועדון ולקהילה.

 

לדף הפייסבוק הרשמי של הקבוצה >

אפשר לעזור?

דרכים ליצירת קשר