תמיכה בספורט הישראלי

אלטשולר שחם מזוהה כתומכת בספורט הישראלי, באמצעות חסויות לקבוצות וספורטאים בענפים שונים וכן בשיתוף פעולה עם גופים שונים המקדמים את הספורט בישראל.
תחילת הפעילות בהענקת חסות ראשית לקבוצת הכדורסל הפועל גליל עליון בשנת 2005, לאחריה נוספו חסויות רבות ומגוונות, בהן החסות הראשית לנבחרת ישראל בכדורגל, לקבוצת הפועל ראשון לציון בכדוריד, הפועל ת"א ומכבי רחובות בכדורסל – נוער והפועל באר שבע - בני שמעון, הפועל קטמון בכדורגל ומכבי נתניה ילדים ונוער, לג'ודאית ירדן ג'רבי, לחותרים דני פרידמן מורן סמואל ,לשחיין גל נבו ,לקופצת המשולשת חנה קנייזבה מיננקו ולמועדון אתלטיקה אתלטי הסמטה


כחברה מובילה בשוק ההון הישראלי, אנו מזדהים עם הערכים המאפיינים את הספורט ההישגי, בהם השקעה, התמדה, חתירה למצוינות, תחרותיות, 'ווינריות', שמירה על משחק הוגן, גילוי רוח ספורטיבית ושאיפה לביצועים מושלמים. מכאן, גם צמח הסלוגן המלווה את פעילותנו עם נבחרת ישראל בכדורגל – לשחק. ליהנות. לנצח. המתכתב עם סלוגן החברה לחדש. לשנות. להצליח.

אנו מאמינים שבכוחו של הספורט לשנות את חייו של אדם, לפתוח בפניו הזדמנויות חדשות, לאפשר לו להאמין בעצמו, ולהעיז להגשים את חלומותיו.
בחסויות הספורט אותן אנו מעניקים, אנו משתדלים למצוא סיפורים מיוחדים, יוצאי דופן, המגלמים את הערכים בהם אנו מאמינים, המסמלים גאווה ישראלית ומקדמים כישרונות מקומיים וכן המאפשרים סיוע לאלו הזקוקים לכך, על מנת שיוכלו למצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם.

לצד התמיכה בספורטאים עצמם, אנו מסייעים לשתי עמותות ספורט יוצאות דופן בפעילותן, "ערכים בספורט" ו"שמיים", הפועלות בקרב קבוצות ילדים ונוער והסגלים המקצועיים שלהן, במטרה לשפר את תרבות המשחק בישראל, לצמצם את האלימות במגרשים ולסייע לספורטאים הצעירים לשפר את ההישגיים שלהם גם בתחומי חיים אחרים, באמצעות הקניית ערכי מנהיגות וכלים מעשיים לשיפור עצמי.

לצערנו, אין אנו מצליחים להיענות לכל הבקשות הרבות המגיעות אלינו, אולם אנו בטוחים שנמשיך לתמוך בספורט הישראלי, נעודד, נפרגן ונסייע לכל אלו הפועלים מתוך התלהבות ורצון אמיתי לחזות בהצלחתם של הספורטאים הישראליים על המגרשים ומחוצה להם, ולסייע בשיפור וקידום תרבות הספורט בישראל. 

 

ליצירת קשר בנושא חסויות ספורט ניתן לפנות לגב' שימרית גל,
מנהלת תקשורת שיווקית ואחריות חברתית,
shimritg@altshul.co.il