בית ההשקעות אלטשולר שחם משמש כנציג והמשווק של מוצרי חברת BlackRock הבינלאומית בישראל.

בלקרוק פרסמה תשקיף לרישום הקרן הראשונה שלה בישראל, שתשווק על ידי אלטשולר שחם ב-11 באפריל 2018 הודיעו אלטשולר שחם ובלקרוק על רישום הקרן הראשונה של בלקרוק בישראל. הקרן, BlackRock Global Funds (BGF) Global Allocation Fund A2 USD, תספק לקהל המשקיעים הישראלי חשיפה לשווקים הגלובליים.

אלטשולר שחם חתם על הסכם עם בלקרוק, חברת ההשקעות הגדולה בעולם (בהתבסס על נכסים המנוהלים ע"י בלקרוק ברמה הגלובלית בשווי של 6.28 טריליון דולר, כפי שדווח ב-31 בדצמבר 2017), לפיו מונה אלטשולר שחם לנציגה הרשמי ולמשווק של קרנות הנאמנות וקרנות הסל לציבור המשקיעים הפרטיים בישראל. רשות ניירות ערך אישרה את רישום הקרן BGF Global Allocation Fund, שתשווק החל מהשבוע הבא. מדובר בקרן ותיקה (החלה לפעול ב-1997) וגמישה המעניקה חשיפה למעל 40 מדינות במעל 30 מטבעות.

הקרן מנוהלת על ידי 50 אנשי צוות מנוסים ומקצועיים, ביניהם 4 מנהלי תיקים. ניהול ההשקעות מבוסס על גישה מאקרו כלכלית להשקעה, המשלבת בין בחירת נכסים בשיטת bottom-up ואלוקציה לסקטורים בשיטת top-down, בשילוב עם ניהול סיכונים.

רישום הקרן התאפשר בעקבות תיקון 23 לחוק השקעות משותפות בנאמנות ורפורמת הקרנות הזרות של הרשות לניירות ערך המאפשרת גישה למשקיעים פרטיים בישראל לקרנות נאמנות זרות שאושרו על ידי רשות ניירות ערך בישראל.

בלקרוק שמה למטרה לאפשר למשקיעים מרחבי העולם לבנות עתיד פיננסי טוב יותר. היא אמונה על אספקת השקעות ופתרונות טכנולוגיים, להם לקוחותיה זקוקים כשהם נערכים למטרות הכי חשובות שלהם. נכון ל-31 בדצמבר 2017, בלקרוק מנהלת נכסים בסך 6.28 טריליון דולר עבור המשקיעים שלה ברחבי העולם. בלקרוק ((BlackRock Investment Management (UK) Limited אינה מחזיקה ברישיון תחת חוק ייעוץ השקעות (חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות , התשנ"ה-1995).


רוצים לדעת עוד? היכנסו לאתר של BlackRock ישראל לקבלת פרטים נוספים על הקרן, כאן >>
אפשר לעזור?