קישורים

אתרים ישראליים - ממשלה ומוסדות פיננסיים

שערים יציגים מעודכנים והיסטוריים, מוזיאון וירטואלי של סדרות המטבעות והשטרות מאז קום המדינה, מכרזי המחלקה המוניטרית, סקירות כלליות ועוד.


פורטל ממשלתי עשיר המציג מידע שימושי לאזרח, מידע כלכלי, כלים (כגון גמלנט), מאגר טפסים להורדה ומכרזים מעודכנים. באתר רשימה מפורטת של שעות הפעילות ודרכי ההתקשרות עם היחידות השונות של המשרד.


מבחר נתונים מעודכנים והיסטוריים של כלכלת ישראל. הודעות לעתונות, סקרים תקופתיים, מדדי המחירים השונים ועוד.


האתר הרשמי של הבורסה לניירות ערך, בו תמצאו שערי מניות מעודכנים, סטטיסטיקות בטבלאות וגרפים, ניתוח שוק ההון, פירוט הליכי המסחר, מערכת אינטרנט להודעות חברות בו ניתן למצוא הודעות מתפרצות און ליין, מושגי יסוד, הודעות הבורסה ודיווחים כספיים.


עיתונות כלכלית בארץ ובעולם

חדשות על כל תחומי העסקים והכלכלה בישראל ובעולם וטורי פרשנות וניתוח, כתבות עומק ותחקירים, המלצות וטיפים בנושאים כלכליים.


הגרסה האינטרנטית של עיתון העסקים מרכזת מידע בנושא עסקים וטכנולוגיה, ניתוחים, פרשנויות בתחום שוק ההון בארץ ובעולם ומכיל גם ארכיון וכלי חיפוש.

הגירסה המקוונת של העיתון הכלכלי הותיק. מידע כלכלי ועסקי מישראל ומחו"ל, מאמרי דעות וכתבות עיון. סקירות מעמיקות להורדה ופורטל פיננסי מקיף. לאתר גירסה אנגלית. לכלכלה המקומית וחדשות מהעולם העיסקי. באתר ניתן למצוא מבזקי חדשות, מאמרים, כתבות ועיון בארכיון העיתון למנויים.

חדשות כלכליות מקוונות מהארץ ומעולם, סקירות כלליות, ניתוחים והמלצות של אנליסטים, שערי מניות ישראליות ומטבעות מרכזיים און-ליין. האתר מצריך הרשמה חד פעמית.

סקירות, חדשות, דיווחים ומאמרים מעמיקים המסכמים את המתרחש בעולם העסקים, מדורים, פורומים. עיתון וירטואלי חי ודינמי בנושאי כלכלה - המתעדכן און ליין. מאגר עצום של מידע המגיע הישר ממטה רשת החדשות האמריקאית CNN .


חלק ממערך התקשורת העיסקית של בלומברג. מידע עסקי עולמי, חדשות ועדכונים, ארכיונים, מקורות מידע, ציטוטים, קטעי עיתונות, קבצי קול וקטעי וידיאו. מאגר פתוח לגולשים, ומאגר רחב עוד יותר למנויים.

האתר של השבועון הכלכלי הנחשב בעולם, הכולל חדשות, סקירות עומק ומאמרי דעות מעניינים.

אתרים בעולם - מוסדות פיננסיים

האתר הרשמי של הבורסה שוק ההון האמריקאי. רשימת 1000 החברות המובילות, ציטוטי מניות און-ליין, תחזיות, חדשות, עדכונים, והזמנה לבקר בקומות המסחר באמצעות הוידיאו.


האתר הרשמי של הבנק המרכזי האמריקאי, "הפדרל רזרב" ("הפד"). מציג מידע כללי על הבנק, הודעות לעתונות, ארכיון נאומים, תמצית המדיניות המוניטרית של הבנק, סקירת מערכת הבנקאות האמריקאית, מאגר נתונים, ועוד.

בורסה לניירות ערך הפועלת מארצות הברית אך יש לה סניפים גם ביפן ובקנדה וקשרים עם בורסות בהונג קונג ובאירופה. הנאסד"ק היא זירת מסחר מקוונת אשר המסחר בה ממוחשב בלבד.


אתר המאפשר חישוב המרת מטבע כלשהו מול כל מטבע אחר בעולם. 


שונות

אנציקלופדיית תוכן חופשי - ערך הסבר "אלטשולר שחם"