ניהול תיקי השקעות

הניהול עובר למומחים - הכסף נשאר בחשבון הבנק

 אם ברשותכם סכום כסף פנוי ואתם מעוניינים להשקיע אותו על מנת להפיק ממנו את המקסימום, ניהול תיקי השקעות הוא פתרון מומלץ עבורכם*.

 

חשוב לדעת, כי באלטשולר שחם הכסף עצמו נשאר בחשבון הבנק שלכם, כאשר הניהול המעשי של ניירות הערך בתיק ההשקעות נעשה באמצעות מתן הרשאה למנהל התיקים למתן הוראות קנייה ומכירה של ני"ע בתיק ההשקעות המנוהל.

  

גיבוש מדיניות ההשקעה בתיק:

כדי להתאים  לכם את תיק ההשקעות האופטימאלי למאפיינכם האישיים, תקבע לכם פגישה מקצועית עם משווק השקעות מטעם בית ההשקעות.
 

בפגישה זו תתגבש יחד עמכם מדיניות ההשקעות הרצויה בתיק ההשקעות. כל זאת לאחר בחינת הצרכים, המטרות ואופי ההשקעה שלכם.

 

יתרונות אלטשולר שחם בניהול תיקי השקעות:

אלטשולר שחם פועלת לפי אסטרטגיית השקעות ייחודית המתמקדת בראייה ארוכת טווח ומיצוי פוטנציאל של נכסים לאורך זמן, התמקדות בחברות יציבות פיננסית שמניותיהן בעלות סחירות גבוהה, והקדשה של חלק משמעותי מההשקעות בשווקים יציבים ברחבי העולם, כדי להקטין תלות בתנודתיות השוק הישראלי. 

באלטשולר שחם צוות מנהלי תיקי השקעות, אנליסטים וסוחרים מנוסים ומיומנים ובעלי ותק של שנים רבות בחברה. הצוות, בניהולו של גילעד אלטשולר, בעל מומחיות וניסיון רב החיוניים להצלחה בשווקים תנודתיים.

 

צפייה אונליין בנתוני התיק:

אתם יכולים בכל רגע נתון לצפות בכל הפעילות הנעשית בתיק ההשקעות המנוהל שלכם באמצעות האזור האישי והמאובטח באתר האינטרנט של אלטשולר שחם בין השאר, תוכלו לראות את הפעולות שהתבצעו בתיק בפלחי זמן שונים כך שתקבלו תמונה מלאה על הנעשה בתיק שלכם ובמקביל, לקבל דיווח מידי רבעון המפרט את הפעילות בתיק.

 

 

עוד בנושא ניהול תיקים:

 

כיצד לבחור מנהל תיק השקעות

שאלות ותשובות בנושא ניהול השקעות

 צרו קשר עם בית השקעות אלטשולר שחם

close

*אין באמור כדי להוות התחייבות לתשואה עודפת ואין בתשואות העבר בכדי להבטיח תשואה דומה בעתיד. *אין באמור כדי להוות תחליף לשיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. *אלטשולר שחם ניהול תיקי השקעות בע"מ עוסקת בניהול תיקים ובשיווק השקעות, ולא בייעוץ השקעות. אלטשולר שחם ניהול תיקי השקעות בע"מ הינה חברה קשורה לאלטשולר שחם ניהול קרנות נאמנות בע"מ, לאלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ ולאלטשולר שחם חברת ביטוח בע"מ, על כן, קיימת לחברה זיקה לקרנות הנאמנות שבניהול אלטשולר שחם ניהול קרנות נאמנות בע"מ, לקופות הגמל ולקרנות הפנסיה שבניהול אלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ ולפוליסות הביטוח של אלטשולר שחם חברת ביטוח בע"מ.