מוצרים נוספים

אלטשולר שחם מציעה סל פתרונות רחב ללקוחותיה, כולל מוצרים משלימים לאפיקי ההשקעה המסורתיים

אנחנו באלטשולר שחם חושבים לא רק על אפיקי החיסכון המסורתיים, אלא מציעים ללקוחותינו ליהנות גם ממגוון מוצרים משלימים כגון הכוונה לקראת הפרישה לפנסיה, שירותי ניהול ונאמנות של תוכניות תגמול לעובדים ומנהלים, פתרונות בתחום מטבע חוץ, ואפשרות להיחשף להשקעות אלטרנטיביות מחוץ לשוק ההון.

הכוונה לפנסיה:

היציאה לפנסיה היא לא רק נקודה משמעותית עבור הפורש מבחינה מקצועית, אלא יש לה חשיבות מכרעת גם באספקט הפיננסי. בשנים האחרונות חלה מהפכה באפיקי החיסכון השונים והתווספו הטבות מיסוי רבות, ולכן רגע לפני שאתם מושכים את הכספים שנצברו בקרן הפנסיה, בקופת הגמל או בביטוח המנהלים שלכם, מומלץ כי תקבלו הכוונה לפנסיה מגוף מקצועי, שיסייע לכם למקסם את הכספים שצברתם עם השנים. הכוונה לפנסיה תכלול בירור של הצרכים שלכם ושל משפחתכם, בחינת מצגת הנכסים שלכם, לאילו הטבות מיסוי אתם זכאים, איתור כספים אבודים, כך שתצאו עם תוכנית פיננסית מלאה לשנות הפרישה הארוכות שבפניכם.

 

אלטשולר שחם בנפיטס:

אלטשולר שחם בנפיטס מתמחה במתן מגוון שירותי ניהול ונאמנות של תכניות תגמול הוניות לעובדים ומנהלים, ופועלת כנאמן משלם וכנאמן אסקרו. אלטשולר שחם בנפיטס הינה בעלת ניסיון עתיר שנים המתבטא במגוון רחב של שירותי נאמנויות, לצד תודעת שירות גבוהה בדמות מוקד לקוחות הפועל בכל שעות המסחר.

 

אלטשולר שחם פיננשייל סרביסס:

חברה בת בבעלות מלאה של אלטשולר שחם, המתמחה במתן פתרונות ללקוחות מוסדיים ופרטיים בתחום מטבע חוץ. בין השאר מציעה החברה שירותי המרת מט"ח במרווחים מצומצמים בהשוואה למערכת הבנקאית, וציטוטים עבור עסקאות גידור מסוג SWAP או פורוורד ואופציות OTC.

השקעה משותפות Co-Investing.

 

אלטשולר שחם פרופרטיז:

מסייעת ללקוחות לבחור את השקעות  הנדל"ן האטרקטיביות ביותר עבורם בחו"ל, ומנגישה להם את פרטי ההשקעה. פעילות החברה פותחת בפני הציבור את האפשרות להיחשף לעסקאות נדל"ן מגוונות ובכך להרחיב את פיזור ההשקעות בתיק. 

המומחים שלנו מספרים

עוברים לקרן פנסיה חדשה? אל תשכחו לנייד גם את הכספים מהקרן הקודמת שלכם
30 יולי, 2020
בשמת שערי בלוך

זקוקים להכנסה ורצים למשוך את קרן ההשתלמות? חכו רגע
9 אוגוסט, 2020
אלטשולר שחם

עומדים בפני פרישה? אלו היתרונות של קבלת קצבה מקרן פנסיה נבחרת
7 ספטמבר, 2020
יעל מנדלבוים

רוצים להתחיל לחסוך ולא בטוחים איך לעשות את זה? הנה כל מה שחשוב לדעת
13 ספטמבר, 2020
אלטשולר שחם

עוד דברים שכדאי לכם לדעת

רוצה לקבל מידע נוסף?

יש למלא את הפרטים ונציג יצור איתך קשר בימים הקרובים

תודה רבה שפנית אלינו

נשוב אליך בהקדם

רוצה לקבל מידע נוסף?

יש למלא את הפרטים ונציג יצור איתך קשר בימים הקרובים

תודה רבה שפנית אלינו

נשוב אליך בהקדם

אפשר לעזור?

דרכים ליצירת קשר