אודותינו

בית ההשקעות אלטשולר שחם הוקם ב-1990 על-ידי גילעד אלטשולר וקלמן שחם, והוא מאגד בתוכו קבוצת חברות בתחומי הפיננסים השונים.

אלטשולר שחם מנוהל על ידי שני מנכ"לים משותפים, בעלי ניסיון ומומחיות ארוכי שנים: גילעד אלטשולר - בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנים בשוק ההון, ורן שחם - בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנים בשוק ההון. קלמן שחם עוסק בשוק ההון משנת 1971 וניסיונו רב השנים בתחום הופך אותו לאחד מאנשי המקצוע המוערכים בשוק. יאיר לוינשטיין משמש כמנכ"ל אלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ.

כיום, מנהל בית ההשקעות כ-270 מיליארד ₪ עבור כ-1.8 מיליון לקוחות ומשקיעים והוא מציע ללקוחותיו מגוון רחב של מוצרים ושירותים, הכולל ניהול תיקי השקעות, קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה וקרנות נאמנות. כמו כן, מציע אלטשולר שחם גם שירותים משלימים כמו הכוונה לפרישה, השקעות אלטרנטיביות, שירותי נאמנות ושירותי מט"ח, הניתנים על ידי חברות בת המאוגדות בתוכו.

 

באלטשולר שחם דוגלים במדיניות השקעות אחראית ומחושבת, תוך הסתכלות ארוכת טווח, לצד גמישות ופתיחות מחשבתית. מנהלי ההשקעות בקבוצה פועלים לזיהוי מגמות ותהליכים גלובליים, במטרה לאתר הזדמנויות השקעה אטרקטיביות. אנו מאמינים בדרך ייחודית המשלבת מקצועיות וערכיות, מצוינות חסרת פשרות והתחדשות תמידית, המאפשרת התאמה למצבי שוק משתנים. היכולת לזהות מגמות ולהגיב לנעשה בשוקי ההון בישראל ובעולם בזמן, היא המפתח להערכתנו, להשגת תוצאות לאורך זמן*.

 

באלטשולר שחם הלקוחות לפני הכל, והם הנכס העיקרי של בית ההשקעות. לכן, אנו פועלים באופן מתמיד לשיפור וייעול תהליכים, וכן לגיוון ערוצי הפנייה לטובת קהל הלקוחות. אנו ממקדים את מירב המאמצים על מנת לספק ללקוחותינו את המידע המקצועי ביותר המותאם לצרכיהם. אמון הלקוחות הוא בעל חשיבות עליונה עבורנו ואנו עובדים על מנת לטפח ולשמר אמון זה יום יום.

 

תפריט משנה

איך הכל התחיל?

היכנסו לראות את המסע שלנו מאז ועד היום

למעלה מ-30 שנים של עשייה

הערות משפטיות: *על פי מדד שירות חיסכון פנסיוני 2019 של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון - מדד שירות קרנות הפנסיה. אין באמור התחייבות להשגת דירוג דומה בעתיד.