אודותינו

בית ההשקעות אלטשולר שחם הוקם ב-1990 על-ידי גילעד אלטשולר וקלמן שחם, והוא מאגד בתוכו קבוצת חברות בתחומי הפיננסים השונים.

 

אלטשולר שחם מנוהל על ידי שני מנכ"לים משותפים, בעלי ניסיון ומומחיות ארוכי שנים: גילעד אלטשולר - בעל ניסיון של למעלה מ-30 שנים בשוק ההון, ורן שחם - בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנים בשוק ההון. קלמן שחם עוסק בשוק ההון משנת 1971 וניסיונו רב השנים בתחום הופך אותו לאחד מאנשי המקצוע המוערכים בשוק.

 

כיום, מנהל בית ההשקעות כ- 183 מיליארד ₪ עבור כ- 2.3 מיליון לקוחות ומשקיעים והוא מציע ללקוחותיו מגוון רחב של מוצרים ושירותים, הכולל ניהול תיקי השקעות, קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה וקרנות נאמנות. כמו כן, מציע אלטשולר שחם גם שירותים משלימים כמו הכוונה לפרישה, השקעות אלטרנטיביות, שירותי נאמנות ושירותי מט"ח, הניתנים על ידי חברות בת המאוגדות בתוכו.

 

באלטשולר שחם דוגלים במדיניות השקעות אחראית ומחושבת, תוך הסתכלות ארוכת טווח, לצד גמישות ופתיחות מחשבתית. מנהלי ההשקעות בקבוצה פועלים לזיהוי מגמות ותהליכים גלובליים, במטרה לאתר הזדמנויות השקעה אטרקטיביות. אנו מאמינים בדרך ייחודית המשלבת מקצועיות וערכיות, מצוינות חסרת פשרות והתחדשות תמידית, המאפשרת התאמה למצבי שוק משתנים. היכולת לזהות מגמות ולהגיב לנעשה בשוקי ההון בישראל ובעולם בזמן, היא המפתח להערכתנו, להשגת תוצאות לאורך זמן*.

 

באלטשולר שחם הלקוחות לפני הכל, והם הנכס העיקרי של בית ההשקעות. לכן, אנו פועלים באופן מתמיד לשיפור וייעול תהליכים, וכן לגיוון ערוצי הפנייה לטובת קהל הלקוחות. אנו ממקדים את מירב המאמצים על מנת לספק ללקוחותינו את המידע המקצועי ביותר המותאם לצרכיהם. אמון הלקוחות הוא בעל חשיבות עליונה עבורנו ואנו עובדים על מנת לטפח ולשמר אמון זה יום יום.

 

אלטשולר שחם פיננסים בע"מ הינה החברה הציבורית מקבוצת החברות של בית ההשקעות אלטשולר שחם. מנכ"ל חברת אלטשולר שחם פיננסים הינו יאיר לוינשטיין, בעל ניסיון של כ-28 שנים בשוק ההון. החברה הוקמה בשנת 2022 כחלק משינוי מבני במסגרתו אלטשולר שחם גמל ופנסיה אשר נרשמה כחברה ציבורית והחלה להיסחר בבורסה בת"א בשנת 2019, הפכה לחברה פרטית בבעלות מלאה של אלטשולר שחם פיננסים. תחום עיסוקה המרכזי של אלטשולר שחם פיננסים הינו ניהול חסכון ארוך טווח זאת באמצעות אלטשולר שחם גמל ופנסיה, אשר בראשה עומדת המנכ"לית ענת כנפו תבור.

 

בנוסף, שואפת החברה להרחיב את פעילותה בתחום השקעות הנדל"ן, בין היתר באמצעות הקמת חברת בת ייעודית. לצד זאת, אלטשולר שחם פיננסים פועלת גם להקמת תחומי פעילות נוספים, לרבות פעילויות שהינן סינרגטיות לפעילותה אלטשולר שחם גמל ופנסיה.  

 

אלטשולר שחם פיננסים בע"מ הינה בשליטת אלטשולר שחם בע"מ ולוינשטיין יאיר אחזקות בע"מ. לבעלי החברה מוניטין רב, מומחיות וניסיון מקצועי עשיר של עשרות שנים בשוק ההון.

 

לצפייה בדו"ח האחריות התאגידית (ESG) של בית ההשקעות אלטשולר שחם, הסוקר את פעילותו העיקרית בהיבטי סביבה, חברה וממשל תאגידי - לחצו כאן >>

איך הכל התחיל?

היכנסו לראות את המסע שלנו מאז ועד היום

למעלה מ-30 שנים של עשייה

הערות משפטיות: *אין לראות באמור לעיל התחייבות של החברה להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד.