תפריט משנה

תמיכה בספורט הישראלי

אלטשולר שחם מזוהה מזה שנים ארוכות תומך בענפים שונים ומגוונים בספורט הישראלי. תמיכה זו באה לידי ביטוי במתן חסויות לקבוצות ולספורטאים יחידים בענפים שונים, וכן בשיתופי פעולה עם גופים שונים המקדמים את הספורט בישראל.

 

כבית השקעות מוביל בשוק ההון הישראלי, אנו מזהים חיבור לערכים רבים שמאפיינים את הספורט ההישגי, וביניהם: השקעה, התמדה, חתירה למצוינות, תחרותיות, שמירה על משחק הוגן וגילוי רוח ספורטיבית. מכאן גם צמח הסלוגן המלווה את פעילותנו עם נבחרת ישראל בכדורגל: 

לשחק. ליהנות. לנצח, המתכתב עם סלוגן החברה לחדש. לשנות. להצליח.

 

הפעילות החלה בהענקת חסות ראשית לקבוצת הכדורסל הפועל גליל עליון אי שם בשנת 2005, ולאחריה נוספו חסויות רבות ומגוונות. חסות ראשית לנבחרת ישראל בכדורגל, לנבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית וכן לנבחרת ישראל קטועי גפיים בכדורגל. כמו כן, ניתנות חסויות לקבוצת הפועל ראשון לציון בכדוריד, הפועל אלטשולר שחם באר שבע בכדורסל, ליגת מאמאנט ול"אתלטי הסמטה" באתלטיקה קלה.

 

מתוך מודעות לחשיבות הספורט בחינוך נוער וילדים, אנו תומכים בקבוצת מועדון מכבי נתניה לנוער, מכבי שעריים וכן הפועל מרמורק רחובות בכדורגל, מועדון כפר סבא בכדורעף, הפועל חיפה לב אדום והפועל עמק חפר בכדורסל.

 

בנוסף, אנו תומכים ומקיימים קשר הדוק עם ספורטאים יחידים: טל פליקר - ג'ודו,
מורן סמואל – חתירה פאראלימפית, יובל שמלא - טיפוס, חנה מיננקו – אתלטיקה וקפיצה משולשת,
ענת ליליאור – גלישת גלים ועמי דדאון – שחיה פאראלימפית.

 

לצד התמיכה בספורטאים עצמם, אנו מלווים את עמותת "ערכים בספורט" הפועלת בקרב קבוצות ילדים ונוער והסגל המקצועי שלהן. מטרת העמותה היא שיפור תרבות המשחק בישראל, צמצום האלימות במגרשים וסיוע לספורטאים הצעירים לשפר את הישגיהם גם בתחומי חיים אחרים, באמצעות הקניית ערכי מנהיגות וכלים מעשיים לשיפור עצמי.

 

חשוב לציין שאנו מקבלים באופן שוטף בקשות חדשות רבות, ולצערנו אין אנו מצליחים להיענות לכולן. אנו נמשיך לתמוך בספורט הישראלי, לעודד, לפרגן ולסייע לכל הפועלים מתוך התלהבות ורצון אמיתי לחזות בהצלחתם של הספורטאים הישראליים על המגרשים ומחוצה להם, ולסייע בשיפור וקידום תרבות הספורט בישראל.

 

ליצירת קשר בנושא חסויות ספורט ניתן לפנות למנהלת השיווק, גב' עדי קידר ירדני, במייל adik@altshul.co.il

אנו מאמינים שבכוחו של הספורט לשנות את חייו של אדם, לפתוח בפניו הזדמנויות חדשות, לאפשר לו להאמין בעצמו ולהעז להגשים את חלומותיו.

נבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית

אלטשולר שחם גאה לקבל לזרועותיו את נבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית שבספטמבר האחרון העפילו לאולימפיאדת טוקיו 2020. שמחים שאתם איתנו. 

כחברה מובילה בשוק ההון הישראלי, אנו מזדהים עם הערכים המאפיינים את הספורט ההישגי, בהם: השקעה, התמדה, חתירה למצוינות, תחרותיות, שמירה על משחק הוגן, גילוי רוח ספורטיבית.

טל פליקר

טל פליקר הוא ג׳ודוקא ישראלי המתחרה בקטגוריה של עד 66 ק״ג. טל נולד ב28 במאי 1992 גדל ומתגורר בהרצליה, והחל את דרכו בג׳ודו כבר בגיל 6. בשנת 2017 זכה טל במדליית הארד באליפות העולם

אלטשולר שחם גאה להעניק חסות ראשית לנבחרת ישראל בכדורגל

אנו מלווים את נבחרת ישראל זה הקמפיין הרביעי: החל ממונדיאל 2014 ועד מוקדמות יורו 2020. תחת הסלוגן: לשחק. ליהנות. לנצח

אלטשולר שחם תומכת בלמעלה מ-
  • 6
    פרויקטים התנדבותיים
  • 130
    עמותות ומלכ"רים
  • 30
    ספורטאים וקבוצות
פגשו את הספורטאים
אפשר לעזור?

דרכים ליצירת קשר