תפריט משנה

תמיכה בספורט הישראלי

אלטשולר שחם מזוהה כתומכת בספורט הישראלי, באמצעות חסויות לקבוצות ולספורטאים יחידים, בענפים שונים וכן בשיתוף פעולה עם גופים שונים המקדמים את הספורט בישראל.

 

תחילת הפעילות החלה בשנת 2005, בהענקת חסות ראשית לקבוצת הכדורסל הפועל גליל עליון. לאחריה נוספו חסויות רבות ומגוונות: חסות ראשית לנבחרת ישראל בכדורגל ולפועל קטמון. כמו כן, לקבוצת הפועל ראשון לציון בכדוריד, הפועל אלטשולר שחם באר שבע בכדורסל ול"אתלטי הסמטה" באתלטיקה קלה. מתוך מודעות לחשיבות חינוך הנוער והילדים באמצעות הספורט, אנו תומכים בקבוצת מכבי נתניה נוער, מכבי שעריים רחובות בכדורגל, ומועדון כפר סבא בכדורסל. בנוסף, אנו תומכים גם בספורטאים יחידים: טל פליקר - ג'ודו, מורן סמואל – חתירה פארלימפית, יובל שמלא- טיפוס, חנה מיננקו – אתלטיקה וקפיצה משולשת וענת ליליאור – גלישת גלים.

 

כחברה מובילה בשוק ההון הישראלי, אנו מזדהים עם הערכים המאפיינים את הספורט ההישגי, בהם: השקעה, התמדה, חתירה למצוינות, תחרותיות, שמירה על משחק הוגן, גילוי רוח ספורטיבית. מכאן, גם צמח הסלוגן המלווה את פעילותנו עם נבחרת ישראל בכדורגל לשחק. ליהנות. לנצח. המתכתב עם סלוגן החברה

לחדש. לשנות. להצליח.

 

לצד התמיכה בספורטאים עצמם, אנו מסייעים לעמותת "ערכים בספורט" הפועלת בקרב קבוצות ילדים ונוער והסגלים המקצועיים שלהן, במטרה לשפר את תרבות המשחק בישראל, לצמצם את האלימות במגרשים ולסייע לספורטאים הצעירים לשפר את ההישגים שלהם גם בתחומי חיים אחרים, באמצעות הקניית ערכי מנהיגות וכלים מעשיים לשיפור עצמי.

 

לצערנו, אין אנו מצליחים להיענות לכל הבקשות הרבות המופנות אלינו. אנו נמשיך לתמוך בספורט הישראלי, לעודד, לפרגן ולסייע לכל אלו הפועלים מתוך התלהבות ורצון אמיתי לחזות בהצלחתם של הספורטאים הישראליים על המגרשים ומחוצה להם, ולסייע בשיפור וקידום תרבות הספורט בישראל.

 

ליצירת קשר בנושא חסויות ספורט ניתן לפנות למנהלת השיווק, גב' עדי קידר ירדני, במייל adik@altshul.co.il.

אנו מאמינים שבכוחו של הספורט לשנות את חייו של אדם, לפתוח בפניו הזדמנויות חדשות, לאפשר לו להאמין בעצמו ולהעז להגשים את חלומותיו.

נבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית

אלטשולר שחם גאה לקבל לזרועותיו את נבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית שבספטמבר האחרון העפילו לאולימפיאדת טוקיו 2020. שמחים שאתם איתנו. 

כחברה מובילה בשוק ההון הישראלי, אנו מזדהים עם הערכים המאפיינים את הספורט ההישגי, בהם: השקעה, התמדה, חתירה למצוינות, תחרותיות, שמירה על משחק הוגן, גילוי רוח ספורטיבית.

טל פליקר

טל פליקר הוא ג׳ודוקא ישראלי המתחרה בקטגוריה של עד 66 ק״ג. טל נולד ב28 במאי 1992 גדל ומתגורר בהרצליה, והחל את דרכו בג׳ודו כבר בגיל 6. בשנת 2017 זכה טל במדליית הארד באליפות העולם

אלטשולר שחם גאה להעניק חסות ראשית לנבחרת ישראל בכדורגל

אנו מלווים את נבחרת ישראל זה הקמפיין הרביעי: החל ממונדיאל 2014 ועד מוקדמות יורו 2020. תחת הסלוגן: לשחק. ליהנות. לנצח

אלטשולר שחם תומכת בלמעלה מ-
  • 6
    פרויקטים התנדבותיים
  • 130
    עמותות ומלכ"רים
  • 24
    ספורטאים וקבוצות
פגשו את הספורטאים
אפשר לעזור?

דרכים ליצירת קשר