תמיכה בספורט הישראלי

אלטשולר שחם מזוהה כתומכת בספורט הישראלי, באמצעות חסויות לקבוצות ולספורטאים יחידים, בענפים שונים וכן בשיתוף פעולה עם גופים שונים המקדמים את הספורט בישראל.

 

תחילת הפעילות החלה בשנת 2005, בהענקת חסות ראשית לקבוצת הכדורסל הפועל גליל עליון. לאחריה נוספו חסויות רבות ומגוונות: חסות ראשית לנבחרת ישראל בכדורגל ולפועל קטמון. כמו כן, לקבוצת הפועל ראשון לציון בכדוריד, להפועל באר שבע - בני שמעון בכדורסל ול"אתלטי הסמטה" באתלטיקה קלה. מתוך מודעות לחשיבות חינוך הנוער והילדים באמצעות הספורט, אנו תומכים בקבוצת מכבי נתניה בכדורגל והפועל ת"א ומכבי רחובות בכדורסל. בנוסף, אנו תומכים גם בספורטאים יחידים: ירדן ג'רבי - גודו, מורן סמואל ודני פרידמן – חתירה, גל נבו – שחייה, חנה מיננקו – קפיצה משולשת ונטלי רייץ - התעמלות אמנותית.

 

כחברה מובילה בשוק ההון הישראלי, אנו מזדהים עם הערכים המאפיינים את הספורט ההישגי, בהם: השקעה, התמדה, חתירה למצוינות, תחרותיות, שמירה על משחק הוגן, גילוי רוח ספורטיבית. מכאן, גם צמח הסלוגן המלווה את פעילותנו עם נבחרת ישראל בכדורגל לשחק. ליהנות. לנצח. המתכתב עם סלוגן החברה

לחדש. לשנות. להצליח.

 

לצד התמיכה בספורטאים עצמם, אנו מסייעים לעמותת "ערכים בספורט" הפועלת בקרב קבוצות ילדים ונוער והסגלים המקצועיים שלהן, במטרה לשפר את תרבות המשחק בישראל, לצמצם את האלימות במגרשים ולסייע לספורטאים הצעירים לשפר את ההישגים שלהם גם בתחומי חיים אחרים, באמצעות הקניית ערכי מנהיגות וכלים מעשיים לשיפור עצמי.

 

לצערנו, אין אנו מצליחים להיענות לכל הבקשות הרבות המופנות אלינו. אנו נמשיך לתמוך בספורט הישראלי, לעודד, לפרגן ולסייע לכל אלו הפועלים מתוך התלהבות ורצון אמיתי לחזות בהצלחתם של הספורטאים הישראליים על המגרשים ומחוצה להם, ולסייע בשיפור וקידום תרבות הספורט בישראל.

 

ליצירת קשר בנושא חסויות ספורט ניתן לפנות לגב' שימרית גל, מנהלת תקשורת שיווקית ואחריות חברתית shimritg@altshul.co.il.

אנו מאמינים שבכוחו של הספורט לשנות את חייו של אדם, לפתוח בפניו הזדמנויות חדשות, לאפשר לו להאמין בעצמו ולהעז להגשים את חלומותיו.

דני פרידמן

דני פרידמן התחיל את פעילותו בענף החתירה כבר בגיל 14, בטבריה ועפולה, וכעבור כשנה הצליח לגבור על מתחרים ותיקים ולזכות בתואר אלוף הארץ. ב- 10 השנים האחרונות הוא שומר על תוארו כאלוף הארץ בחתירה האקדמית.

כחברה מובילה בשוק ההון הישראלי, אנו מזדהים עם הערכים המאפיינים את הספורט ההישגי, בהם: השקעה, התמדה, חתירה למצוינות, תחרותיות, שמירה על משחק הוגן, גילוי רוח ספורטיבית.

 

טל פליקר

טל פליקר הוא ג׳ודוקא ישראלי המתחרה בקטגוריה של עד 66 ק״ג. טל נולד ב28 במאי 1992 גדל ומתגורר בהרצליה, והחל את דרכו בג׳ודו כבר בגיל 6. בשנת 2017 זכה טל במדליית הארד באליפות העולם

אלטשולר שחם גאה להעניק חסות ראשית לנבחרת ישראל בכדורגל

אנו מלווים את נבחרת ישראל זה הקמפיין השלישי: מונדיאל 2014, מוקדמות יורו 2016 ומוקדמות מונדיאל 2018 תחת הסיסמא: לשחק. ליהנות. לנצח

אלטשולר שחם תומכת בלמעלה מ-
  • 5
    פרויקטים התנדבותיים
  • 93
    עמותות ומלכ"רים
  • 14
    ספורטאים וקבוצות
פגשו את הספורטאים
אפשר לעזור?