תמיכה בספורט הישראלי

אלטשולר שחם מזוהה מזה שנים ארוכות כתומך בענפים שונים ומגוונים בספורט הישראלי. תמיכה זו באה לידי ביטוי במתן חסויות לקבוצות ולספורטאים יחידים בענפים שונים, וכן בשיתופי פעולה עם גופים שונים המקדמים את הספורט בישראל.

 

כבית השקעות מוביל בשוק ההון הישראלי, אנו מזהים חיבור לערכים רבים שמאפיינים את הספורט ההישגי, וביניהם: השקעה, התמדה, חתירה למצוינות, תחרותיות, שמירה על משחק הוגן וגילוי רוח ספורטיבית. מכאן גם צמח הסלוגן המלווה את פעילותנו עם נבחרת ישראל בכדורגל:

לשחק. ליהנות. לנצח, המתכתב עם סלוגן החברה לחדש. לשנות. להצליח.

 

הפעילות החלה בהענקת חסות ראשית לקבוצת הכדורסל הפועל גליל עליון אי שם בשנת 2005, ולאחריה נוספו חסויות רבות ומגוונות. חסות ראשית לנבחרת ישראל בכדורגל כמו כן, ניתנות חסויות לקבוצת הפועל ראשון לציון בכדוריד, מאמאנט והפועל אלטשולר שחם באר שבע בכדורסל.

 

מתוך מודעות לחשיבות הספורט בחינוך נוער וילדים, אנו תומכים בקבוצת מכבי שעריים בכדורגל, וכן מכבי רחובות, הפועל חיפה לב אדום והפועל עמק חפר בכדורסל.

 

כמו כן, אנו מלווים ומקיימים קשר הדוק עם ספורטאים יחידים: טל פליקר בענף הג'ודו, חנה מיננקו בענף האתלטיקה והקפיצה המשולשת וענת ליליאור בענף גלישת הגלים.

 

בשנים האחרונות אלטשולר שחם מלווה ותומך גם בספורטאים פאראלימפיים: מורן סמואל בחתירה ועמי דדאון בשחייה. לצד הספורטאים היחידים, אנו מלווים את קבוצת נבחרת ישראל קטועי גפיים בכדורגל.

 

לצד התמיכה בספורטאים עצמם, אנו תומכים במיזם גמאני רצה, מיזם ארצי של קבוצות ריצה חברתיות קהילתיות המיועד עבור נשים שמתמודדות עם סרטן השד בשלבים שונים של המחלה, אלטשולר שחם מלווה את המיזם הייחודי 'גמאני רצה' החל משנת 2019, אז הוקמה קבוצת הריצה הראשונה. אנחנו שמחים לראות את הפריחה וההתפתחות של מיזם משמעותי זה.

 

חשוב לציין שאנו מקבלים באופן שוטף בקשות חדשות רבות לתמיכה וליווי. כל בקשה נבחנת באופן פרטני ובתשומת לב רבה, אולם לצערנו על אף המאמצים שנעשים אין אנו מצליחים להיענות לכל הבקשות. אנו נמשיך לתמוך בספורט הישראלי, לעודד, לפרגן ולסייע לכל הפועלים מתוך התלהבות ורצון אמיתי לחזות בהצלחתם של הספורטאים הישראליים על המגרשים ומחוצה להם, ולסייע בשיפור וקידום תרבות הספורט בישראל.

 

ליצירת קשר בנושא חסויות ספורט ניתן לפנות למנהלת אחריות חברתית וקשרי קהילה, גב' עדי קידר ירדני, adik@altshul.co.il

אנו מאמינים שבכוחו של הספורט לשנות את חייו של אדם, לפתוח בפניו הזדמנויות חדשות, לאפשר לו להאמין בעצמו ולהעז להגשים את חלומותיו.

נבחרת ישראל קטועי גפיים

אלטשולר שחם גאה ללוות את נבחרת ישראל קטועי גפיים בפעילותה. אנו שמחים לקחת חלק בדרככם המרגשת ומעוררת ההשראה.

כחברה מובילה בשוק ההון הישראלי, אנו מזדהים עם הערכים המאפיינים את הספורט ההישגי, בהם: השקעה, התמדה, חתירה למצוינות, תחרותיות, שמירה על משחק הוגן, גילוי רוח ספורטיבית.

טל פליקר

טל פליקר הוא ג׳ודוקא ישראלי המתחרה בקטגוריה של עד 66 ק״ג. טל נולד ב28 במאי 1992 גדל ומתגורר בהרצליה, והחל את דרכו בג׳ודו כבר בגיל 6. בשנת 2017 זכה טל במדליית הארד באליפות העולם

אלטשולר שחם גאה להעניק חסות ראשית לנבחרת ישראל בכדורגל

אנו מלווים את נבחרת ישראל החל ממונדיאל 2014 ועד מוקדמות גביע העולם 2022 ואליפות אירופה 2024. עם חיבור תחת הסלוגן: לשחק. ליהנות. לנצח

אלטשולר שחם תומכת בלמעלה מ-
  • 17
    פרויקטים התנדבותיים
  • 130
    עמותות ומלכ"רים
  • 21
    ספורטאים וקבוצות
פגשו את הספורטאים