מעוניין להצטרף
מעוניין להצטרף

קופות גמל

בבואנו לחסוך כספים לטווח בינוני או לטווח ארוך, קופות הגמל של בית ההשקעות אלטשולר שחם מהוות פתרון מצוין המאפשר לעמיתים ליהנות מניהול השקעות מקצועי הנגזר מניסיון של מעל 25 שנה בניהול השקעות.
מהי קופת גמל? קופת גמל היא כלי חיסכון המיועד לטווח ארוך, המאפשר לחסוך כסף לגיל הפרישה באמצעות הפקדות חודשיות או שנתיות וליהנות מהטבות מס. הכספים שנצברים בקופה מנוהלים על ידי מנהלי השקעות מקצועיים ומנוסים של בית ההשקעות וכך הכסף שחסכתם מניב תשואה לאורך השנים ובכך מאפשר לכם להגדיל את החיסכון שצברתם באופן משמעותי. ניתן להשקיע את הכספים במגוון מסלולי השקעה, שלכל אחד מהם רמת סיכון שונה בהתאם לאופייכם ולצרכיכם.

 

 

ישנם סוגים שונים של קופות גמל:

 • קופות גמל לתגמולים ופיצויים - אליהן ניתן להפריש כספי חיסכון וכספי פיצויים המופרשים על ידי המעסיק לקופה על שמכם.

 • קופות גמל מרכזיות לפיצויים המיועדות להפרשות של המעסיק לפיצויים במקרה של פיטורין או פרישה (כיום כבר לא ניתן להפקיד לקופות אלו).

 • קופת גמל להשקעה – קופת גמל המאפשרת חיסכון הן לטווח קצר, בינוני וארוך ממנה ניתן למשוך את הכספים בכל עת בסכום חד פעמי.

קופות הגמל שלנו

 • שאלון התאמה אישית

  לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק. מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. נולום ארווס סאפיא

  למציאת רמת הסיכון המתאימה לך והמוצרים המתאימים
  רמת הסיכון המתאימה לך היא


  מתלבט?
  מעוניין שאנחנו נחזור אלייך?

המומחים שלנו מספרים

קרן השתלמות לעצמאים ולשכירים – למה כדאי להחזיק בה לטווח ארוך?
אלטשולר שחם

תיקון 190 – הטבת מס לחיסכון שלך
דפי צבר מוטורין

מהפכה בחיסכון: קופת גמל להשקעה
צפריר זנזורי

מסלולי השקעה תלויי גיל בחיסכון ארוך טווח
ערן כהן

עוד דברים שכדאי לכם לדעת

רוצה לקבל מידע נוסף?

יש למלא את הפרטים ונציג יצור איתך קשר בימים הקרובים

תודה רבה שפנית אלינו

נשוב אליך בהקדם

רוצה לקבל מידע נוסף?

יש למלא את הפרטים ונציג יצור איתך קשר בימים הקרובים

תודה רבה שפנית אלינו

נשוב אליך בהקדם

אפשר לעזור?

הערות משפטיות: * החברה רשאית לשנות את אופי מדיניות ההשקעה ו/או הרכב הנכסים כפי שיוחלט מעת לעת בכפוף לתקנוני הקופות/קרנות והוראות ההסדר התחיקתי. * אין לראות באמור לעיל התחייבות של החברה להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. * האמור לעיל כפוף להוראות ההסדר התחיקתי ולהוראות התקנונים הרלוונטיים. * אין לראות באמור לעיל סקירה ממצה של אופי מדיניות ההשקעה במסלולים השונים. מידע מפורט אודות מסלולי ההשקעה ואופי מדיניות ההשקעה בהם ניתן למצוא בעמוד הקופה הרלוונטי.