רוצה להצטרף?
רוצה להצטרף?

קופות גמל

מקצוענות מובילה לתוצאות

לפרטים והצטרפות >

מהי קופת גמל?

קופת גמל היא מכשיר חיסכון פנסיוני לשכירים ולעצמאיים המיועד לטווח ארוך, המאפשר לחסוך כסף שישמש אתכם כמקור הכנסה לאחר הפרישה. החיסכון לשכירים מתבצע באמצעות המעסיק אשר משתתף יחד עם העובד בהפקדות החודשיות, ואילו עצמאיים מפקידים לקופה לבד, ללא השתתפות מעסיק. החיסכון בקופת הגמל מעניק הטבות מס הן לשכירים והן לעצמאיים. הכספים שנצברים בקופה מנוהלים על ידי מנהלי השקעות מקצועיים ומנוסים של בית ההשקעות וכך הכסף שחסכתם עשוי להניב תשואה לאורך השנים ובכך מאפשר לכם להגדיל את החיסכון שצברתם באופן משמעותי *. ניתן להשקיע את הכספים במגוון מסלולי השקעה, שלכל אחד מהם רמת סיכון שונה בהתאם לאופייכם ולצרכיכם.

 

להצטרפות לאלטשולר שחם גמל>>

 

ישנם סוגים שונים של קופות גמל:

  • קופות גמל לחיסכון, תגמולים ופיצויים - אליהן ניתן להפריש כספי חיסכון וכספי פיצויים המופרשים על ידי המעסיק לקופה על שמכם.
  • קופות גמל מרכזיות לפיצויים -  המיועדות להפרשות של המעסיק לפיצויים במקרה של פיטורין או פרישה (כיום כבר לא ניתן להפקיד לקופות אלו).
  • קופת גמל להשקעה חסכון פלוסקופת גמל המאפשרת חיסכון הן לטווח קצר, בינוני וארוך. ניתן להפקיד לקופה עד כ- 79,005.69  בשנה (מינימום הפקדה חודשית שוטפת הינו 100 ₪), כאשר הכספים נזילים וניתנים למשיכה בכל עת בניכוי מס בכפוף ובהתאם להוראות הדין.
בבואנו לחסוך כספים לטווח בינוני או לטווח ארוך, קופות הגמל של בית ההשקעות אלטשולר שחם מהוות פתרון מצוין המאפשר לעמיתים ליהנות מניהול השקעות מקצועי הנגזר מניסיון של כ-30 שנה בניהול השקעות.

שאלות ותשובות בנושא קופות גמל

קופות הגמל שלנו

המומחים שלנו מספרים

אל תגידו "יהיה בסדר" – מתחילים לחסוך לעתיד הילדים כבר היום
14 פברואר, 2023
אלטשולר שחם

אתם בטח יודעים שחשוב לחסוך, אז איך מתחילים?
8 פברואר, 2024
אלטשולר שחם

קרן ההשתלמות שלכם נזילה ואתם מבקשים למשוך את הכסף? הכתבה הזו בשבילכם
1 אפריל, 2024
אלטשולר שחם

להיות "גם וגם" – איך משלבים קריירה של עצמאי.ת לצד שכיר.ה?
20 מאי, 2024
אלטשולר שחם

עוד דברים שכדאי לכם לדעת

רוצה לקבל מידע נוסף?

יש למלא את הפרטים ונציג יצור איתך קשר בימים הקרובים

תודה רבה שפנית אלינו

נשוב אליך בהקדם

רוצה לקבל מידע נוסף?

יש למלא את הפרטים ונציג יצור איתך קשר בימים הקרובים

תודה רבה שפנית אלינו

נשוב אליך בהקדם

הערות משפטיות: * החברה רשאית לשנות את אופי מדיניות ההשקעה ו/או הרכב הנכסים כפי שיוחלט מעת לעת בכפוף לתקנוני הקופות/קרנות והוראות ההסדר התחיקתי. * אין לראות באמור לעיל התחייבות של החברה להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. * האמור לעיל כפוף להוראות ההסדר התחיקתי ולהוראות התקנונים הרלוונטיים. * אין לראות באמור לעיל סקירה ממצה של אופי מדיניות ההשקעה במסלולים השונים. מידע מפורט אודות מסלולי ההשקעה ואופי מדיניות ההשקעה בהם ניתן למצוא בעמוד הקופה הרלוונטי.
אמנת שירות לסוכנות לביטוח.