ריצה

גמאני רצה

 

'גמאני רצה' הוא מיזם ארצי של קבוצות ריצה חברתיות קהילתיות המיועד עבור נשים שמתמודדות עם סרטן השד בשלבים שונים של המחלה. את הקבוצות מובילים מתנדבים - מאמנות ומאמני ריצה וכושר בכירים מהשורה הראשונה של אנשי המקצוע בישראל.

 

המיזם, אשר החל כיוזמה מקומית של עמרי פדהצור, מאמן ריצה בנס ציונה, צבר תאוצה והתרחב במהירות לכל חלקי הארץ. עד מהרה הוקמו למעלה מ-50 קבוצות ריצה וכושר בכל רחבי המדינה, מרמת הגולן ועד אילת.

 

חברות וחברי 'גמאני רצה' פועלים באופן נמרץ למען העלאת המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד. במסגרת זו מתקיים מדי חודש אוקטובר קמפיין הרשת 'מקיפים את כדור הארץ בריצה', בו נאספים מכל רצי ישראל 40,075 ק"מ, היקף כדור הארץ. רעיית נשיא המדינה, הגב' מיכל הרצוג, אמרה במעמד סיום הקמפיין בשנת 2021: "מיזם 'גמאני רצה', מציל חיים, כפשוטו, סוחף אחריו אלפי נשים בישראל שמתמודדות עם סרטן השד. הריצה הזאת שאתן מנהלות במיזם הנהדר הזה היא סמל נפלא בעיני, של רצינות והתמדה במרוץ החיים, בעליות, במורדות, בכל הפיתולים המפתיעים שעלולים להתגלות בדרך".

 

אלטשולר שחם מלווה את המיזם הייחודי 'גמאני רצה' החל משנת 2019, אז הוקמה קבוצת הריצה הראשונה. אנחנו שמחים לראות את הפריחה וההתפתחות של מיזם משמעותי זה ומלאי תקווה שפעילות הריצה המשותפת, כמו גם תחושת השייכות והשותפות שמעניקה הקבוצה, תסייע לנשים לחיזוק הגוף והנפש בהתמודדותן מול המחלה ולשמירה על שמחת החיים.

תומכים בספורט הישראלי

חזרה לעמוד הראשי