מדיניות השקעה

אלטשולר שחם מאמינה כי קרנות נאמנות הן אחד מכלי ההשקעה הטובים ביותר עבור משקיע בכל סכום השקעה. השקעה בקרנות מאפשרת ליהנות מהידע והניסיון הנצבר של מנהלי ההשקעות בקרנות הנאמנות ובנוסף להיחשף למגוון של נכסים בארץ ובכל רחבי העולם.

 

השקעה בקרנות נאמנות מאפשרת לכם ניהול מושכל ומקצועי של הכספים לאורך זמן.

 

באיזה מנהל קרן נאמנות לבחור? בעידן המודרני, בו יש צורך לעבד כמות מידע אדירה, ובזמן אמת, תוך שקלול מגוון החלופות העומדות בפני המשקיע, ניהול נכסים איכותי לטווח הארוך מחייב לדעתנו בחירה בגוף אשר הוכיח הצלחה לאורך זמן, ומתבסס על אסטרטגיה סדורה.

 

חברת קרנות הנאמנות מבית אלטשולר שחם דוגלת במקצועיות והתמדה באסטרטגיה קבועה שכזו, ולכן ממקדת את מאמציה במספר מצומצם יחסית של קרנות ביחס לשווי הנכסים המנוהלים תוך הקפדה על מגוון אפשרויות השקעה בקרנות עבור כל סוגי המשקיעים. מתוך הקרנות הקיימות, מספר הקרנות הוותיקות הוא גבוה ומאפשר לך להתרשם מיכולות החברה לאורך זמן.

 

בנוסף, החברה שומרת על צוות מקצועי ומנוסה של מנהלי השקעות ואנליסטים עם מעורבות שוטפת וצמודה של גילעד אלטשולר השואף לאתר הזדמנויות השקעה שניתן לנצלן ובוחר בנכסים איכותיים בכל העולם שהינם בעלי פוטנציאל ליצירת ערך להשקעה*.

 

פילוסופיית ההשקעה של אלטשולר שחם גורסת כי ההתמדה משתלמת, כך שהחברה מתמקדת בביצועים לטווח הארוך על פני ריצה אחרי "אופנות משתנות". ואכן, ביצועי החברה לאורך השנים מצביעים על יכולת התמודדות עם מצבי שוק שונים*.

 

תפריט משנה

*אין באמור לעיל כדי להוות התחייבות לתשואה עודפת. • אין באמור לעיל כדי להוות הצעה לרכישת יחידות בקרן. • רכישת יחידות בקרנות היא בהסתמך על תשקיף עיקרי, דוח שנתי ודיווחים מידיים שבתוקף. • אין באמור לעיל בכדי להוות תחליף לשיווק השקעות המתחשב בנתונים והצרכים המיוחדים של המשקיע. • אין בדירוגי ו/או בתשואות העבר כדי להבטיח דירוג ו/או תשואה דומה בעתיד. • ט.ל.ח