מה אפשר לעשות עם 300 אלף שקל?

יש לכם סכום כסף משמעותי ואתם לא ממש יודעים מה לעשות איתו? לשאלה "מה אפשר לעשות עם 300 אלף שקל" יש מספר תשובות ואת הכסף הפנוי אפשר להשקיע בכל מיני דרכים – לכל אחת מהן יתרונות וחסרונות שכדאי לקחת בחשבון. ריכזנו עבורכם מטה מספר מאפיינים ודגשים שכדאי לבחון בטרם קבלת החלטה קחו כמה דקות של קריאה.

לשאלה "מה אפשר לעשות עם 300 אלף שקל" יש מספר תשובות ואת הכסף הפנוי אפשר להשקיע בכל מיני דרכים. אופציות להשקעת כסף
|
נכון לתאריך 10/09/2023 המידע אינו מהווה ייעוץ משפטי, המלצה ו/או חוות דעת, ואין בו כדי להוות תחליף להוראות החוק ו/או תחליף לייעוץ ו/או שיווק פנסיוני אישי ו/או ייעוץ מס המותאמים לצרכי הלקוח. השימוש במידע הוא על אחריותו הבלעדית של המשתמש.

אפשר להשקיע כסף פנוי במגוון דרכים: בשוק ההון, בנדל"ן, בפיקדון בנקאי ועוד. לפני שבוחרים את אפיק או מוצר ההשקעה ואת הגוף שינהל אותה (בית השקעות, בנק וכדומה), כדאי לבחון לעומק את הצרכים והמטרות שלכם ולהבין אילו יתרונות וחסרונות מגלם כל אפיק. נזילות, יחס סיכוי-סיכון, פיזור ותשלום קנס על מימוש ההשקעה – אלה רק חלק מהפרמטרים המשמעותיים שכדאי לקחת בחשבון לפני שמקבלים החלטה. אז מה ניתן לעשות עם 300 אלף ₪?

1. פתיחת תיק השקעות -

 

תיק השקעות


מעל 30 שנות ניהול תיקים באלטשולר שחם: תנו לנו לנהל לכם את התיק >>

2. נדל"ן -


נדל"ן

לקביעת פגישה להתאמת תיק השקעות ללא התחייבות, הקליקו כאן >>

3. פיקדון בנקאי - 

 

פיקדון בנקאי
רוצים לדעת עוד על ניהול תיקי השקעות באלטשולר שחם? הקליקו כאן >>

תודה שנרשמת לניוזלטר של אלטשולר שחם

פרטייך נקלטו במערכת

נכון לתאריך 10/09/2023 המידע אינו מהווה ייעוץ משפטי, המלצה ו/או חוות דעת, ואין בו כדי להוות תחליף להוראות החוק ו/או תחליף לייעוץ ו/או שיווק פנסיוני אישי ו/או ייעוץ מס המותאמים לצרכי הלקוח. השימוש במידע הוא על אחריותו הבלעדית של המשתמש. אין לראות באמור לעיל התחייבות של החברה להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. האמור לעיל, הינו חומר מסייע בלבד ואין לראות במידע שלעיל כעובדתי או כמידע שלם וממצה ולכן אין לקבל על סמך האמור החלטות השקעה כלשהן. כמו כן אין לראות במידע שלעיל כהמלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או הזמנה לקבל הצעות או ייעוץ- בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של המשקיע- לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לשיווק השקעות המותאם לנתונים ולצרכים המיוחדים של כל אדם. אלטשולר שחם ניהול תיקי השקעות בע"מ עוסקת בניהול תיקים ובשיווק השקעות, ולא בייעוץ השקעות.