מה אפשר לעשות עם 300 אלף שקל

יש לכם סכום כסף משמעותי ואתם לא ממש יודעים מה לעשות איתו? לשאלה "מה אפשר לעשות עם 300 אלף שקל" יש מספר תשובות ואת הכסף הפנוי אפשר להשקיע בכל מיני דרכים – לכל אחת מהן יתרונות וחסרונות שכדאי לקחת בחשבון. איך תדעו איזו מתאימה לכם? הנתונים פה לפניכם, קחו כמה דקות של קריאה

"לשאלה "מה אפשר לעשות עם 300 אלף שקל" יש מספר תשובות ואת הכסף הפנוי אפשר להשקיע בכל מיני דרכים". אופציות להשקעת כסף

תפריט משנה

אפשר להשקיע כסף פנוי במגוון דרכים כדי לגרום לו לעבוד בשבילכם: בשוק ההון, בנדל"ן, בפיקדון בנקאי ועוד. לפני שבוחרים את אפיק ההשקעה ואת הגוף שינהל את אותה (בית השקעות, בנק וכדומה), כדאי לבחון לעומק את הצרכים והמטרות שלכם ולהבין אילו יתרונות וחסרונות מגלם כל אפיק. נזילות, יחס סיכוי-סיכון, פיזור ותשלום קנס על מימוש ההשקעה – אלה רק חלק מהפרמטרים המשמעותיים שכדאי לקחת בחשבון לפני שמבצעים החלטה. אז מה לעשות עם 300 אלף ₪? הנה כל מה שצריך לדעת.

1. השקעה של 300 אלף שקל בתיק השקעות: יתרונות וחסרונות


מעל 30 שנות ניהול תיקים באלטשולר שחם: תנו לנו לנהל לכם את התיק >>

2. השקעה של 300 אלף שקל בנדל"ן: יתרונות וחסרונותלקביעת פגישה להתאמת תיק השקעות ללא התחייבות, הקליקו כאן >>

3. השקעה של 300 אלף שקל בפקדון בנקאי: יתרונות וחסרונותרוצים לדעת עוד על ניהול תיקי השקעות באלטשולר שחם? הקליקו כאן >>

תודה שנרשמת לניוזלטר של אלטשולר שחם

פרטייך נקלטו במערכת

אין לראות באמור לעיל התחייבות של החברה להשגת תשואות עודפות ואין במידע על תשואות שהושגו בעבר להעיד על תשואות שתושגנה בעתיד. האמור לעיל, הינו חומר מסייע בלבד ואין לראות במידע שלעיל כעובדתי או כמידע שלם וממצה ולכן אין לקבל על סמך האמור החלטות השקעה כלשהן. כמו כן אין לראות במידע שלעיל כהמלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או הזמנה לקבל הצעות או ייעוץ- בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של המשקיע- לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. אין באמור לעיל כדי להוות תחליף לשיווק השקעות המותאם לנתונים ולצרכים המיוחדים של כל אדם. אלטשולר שחם ניהול תיקי השקעות בע"מ עוסקת בניהול תיקים ובשיווק השקעות, ולא בייעוץ השקעות.