כדורסל

הפועל אלטשולר שחם באר שבע

 

מועדון הכדורסל הפועל באר שבע הוקם בשנת 1965, ובמשך 50 שנות קיומו עמד מספר פעמים במרחק נגיעה מליגת העל.

אחרי 3 שנים בליגת המשנה, רשמה הקבוצה היסטוריה, כשבסיום עונת 2017/18 זכתה באליפות הליגה הלאומית והעפילה לראשונה בתולדותיה לליגת העל.

 

עם השנים, גיבש המועדון צביון קהילתי ומשפחתי ייחודי, תוך מתן דגש על פיתוח אנשיו ויצירת מחויבות והזדהות בינו לבין שחקניו ואוהדיו. המועדון חותר לפיתוח יכולות של סובלנות מחד ויצירתיות מאידך, תוך בניית תרבות אהדה התומכת ושוללת אלימות על כל צורותיה השונות, וסיפוק כלים אפשריים לכל אחד משחקניו החל מגילאי הקט-סל ועד גילאי הבוגרים, על מנת שקידומו ואהבתו למשחק יבואו לידי ביטוי.

 

היוזמה לשיתוף הפעולה מבוססת על חיבור בין ערכים משותפים של ישראליות, שאפתנות, נחישות ותחרותיות תוך חתירה למניעת אלימות ומשחק הוגן. אנו גאים להעניק חסות ראשית למועדון הכדורסל "הפועל באר שבע / בני שמעון" ומקווים לשיתוף פעולה פורה וארוך שנים עם הקבוצה, האוהדים והקהילה.

מכבי רחובות נוער

 

מועדון הכדורסל מכבי רחובות נמצא בימים אלה בפריחה.

הקבוצה הבוגרת זכתה בעונת המשחקים 15/16 באליפות הליגה הארצית וחזרה לליגה הלאומית לאחר 17 שנה. בימים אלה מתחילה הקבוצה הבוגרת את עונתה השלישית בליגה הלאומית.

 

הנהלת המועדון מזה 6 שנים פועלת בהתנדבות מלאה, וחרטה על דיגלו של המועדון את התרומה לקהילה וקידום שחקני הנערים והילדים.

המוטו המרכזי של הנהלת הקבוצה היא העשייה והפעילות החברתית. הקבוצה משתפת פעולה עם מספר בתי ספר בעיר בתחום המחויבות האישית, ובנוסף פועלת רבות עם סניף אקי"ם רחובות ועם ספורטאי הספיישל-אולימפיק בעיר.

 

מחלקת הנוער של מועדון מכבי רחובות, בניהולו המקצועי של רפי בוגטין, כוללת 16 קבוצות בגילאי 10-18, המשחקות כקבוצות תחרותיות במסגרת הליגות הסדירות של איגוד הכדורסל ומונה כ-240 שחקנים פעילים. קבוצת הנוער של המועדון זכתה בשנה שעברה (עונת 17/18) באליפות הליגה הלאומית דרום והעפילה לליגת העל לנוער.

 

בנוסף , מפעילה אגודת מכבי רחובות בית ספר לכדורסל, בו פעילים כ-600 תלמידים/שחקנים מכל בתי הספר בעיר, בגילאי כיתות א'-ד'.

לאגודה קבוצת נשים ייצוגית המשחקת במסגרת הליגה הארצית.

הפועל עמק חפר

 

מחלקת הנוער הפועל עמק חפר בכדורסל הנחשבת מהמובילות בארץ ומשתייכת לעמותה לקידום הספורט בעמק חפר. במועדון זה פעילים כ–1,000 שחקנים ושחקניות פעילים ו–34 קבוצות ליגה רשומות באיגוד.

 

המועדון מכשיר את שחקני האגודה לייצוג נבחרות ישראל השונות וכן השתלבות בליגות הבכירות בישראל. כ-14 שחקני המועדון שייכים כיום לסגלי נבחרות ישראל  מילדים ועד העתודה. שחקני המועדון מתאמנים כ-10 יחידות אימון בשבוע פעמיים ביום בכדורסל וביכולת גופנית. כל שחקן מקבל ליווי תזונאי אישי ומעקב פרטני אחר יכולתו הגופנית וכל זאת על מנת למקסם את הפוטנציאל הגלום בכל שחקן ושחקן.

 

קבוצת הבוגרים של המועדון משחקת בליגה הארצית ומאפשרת לשחקני הנוער של המועדון לצבור דקות משחק משמעותיות בליגת הבוגרים המשפרות את התחרותית ואיכות השחקנים. המועדון מנוהל על ידי ליאור קפלינסקי ושחקן העבר יהוא אורלנד שמציבים סטנדרטים גבוהים מאוד בניהול המועדון הבאים לידי ביטוי בירידה לפרטים הקטנים ביותר. אנו מאמינים שתפקידנו להכשיר את שחקנינו ליום שאחרי הכדורסל בדגש על  חריצות ,הגינות, כנות ושמירה על אווירה העמק, תוך שמירה על ערכי ההתיישבותית והמשפחתיות.

 

חשוב לנו לתרום לקהילה ולהיות מעורבים תוך ייצוג רוחו של העמק. מרבית שחקנינו שלא ממשיכים בקריירה ספורטיבית משתלבים ביחידות עילית של צהל ומביאים לנו גאווה כיוצאי העמק.

 

אנחנו גאים ומודים על שיתוף הפעולה עם חברת אלטשולר שחם שתומכת בספורט בכלל ובמועדון הכדורסל של הפועל עמק חפר בפרט.

אפשר לעזור?

דרכים ליצירת קשר