רוצה להצטרף?

ניהול תיקי השקעות

מקצוענות היא לתת פתרון אישי

להצטרפות דיגיטלית לניהול תיקים >

חשוב לדעת, כי באלטשולר שחם הכסף מנוהל בחשבון הבנק שלכם, באמצעות מתן הרשאה למנהל התיקים לביצוע הוראות קנייה ומכירה של ניירות ערך בתיק ההשקעות.

גיבוש מדיניות ההשקעה בתיק: כדי להתאים לכם את תיק ההשקעות האופטימאלי למאפיינכם האישיים, תקבע לכם פגישה מקצועית עם משווק השקעות מטעם בית ההשקעות. בפגישה לאחר בחינת הצרכים, המטרות ואופי ההשקעה שלכם תגובש יחד עמכם מדיניות ההשקעות הרצויה בתיק ההשקעות.

 

יתרונות אלטשולר שחם בניהול תיקי השקעות:

אלטשולר שחם פועלת לפי אסטרטגיית השקעות המתמקדת בראייה ארוכת טווח ומיצוי פוטנציאל של נכסים לאורך זמן, מיקוד בחברות יציבות פיננסית שמניותיהן בעלות סחירות גבוהה, והקצאה של חלק משמעותי מההשקעות בשווקים מרכזיים ברחבי העולם, כדי להקטין תלות בתנודתיות השוק הישראלי. באלטשולר שחם צוות מנהלי תיקי השקעות, אנליסטים וסוחרים מנוסים ומיומנים ובעלי ותק של שנים רבות בחברה. הצוות, בניהולו של גילעד אלטשולר, בעל מומחיות וניסיון רב התורמים להצלחה בשווקים תנודתיים.

 

להצטרפות דיגיטלית לניהול תיקים >

 

צפייה אונליין בנתוני התיק:

אתם יכולים בכל עת לצפות בפעילות הנעשית בתיק ההשקעות המנוהל שלכם, באמצעות האזור האישי והמאובטח באתר האינטרנט של אלטשולר שחם. בין השאר, תוכלו לראות את הפעולות שהתבצעו בתיק בפלחי זמן שונים, כך שתקבלו תמונה מלאה על הנעשה בתיק ההשקעות, ובמקביל לקבל דיווח מידי רבעון המפרט את הפעילות בתיק וביצועיו.

הניהול עובר למומחים - הכסף נשאר בחשבון הבנק: אם ברשותכם סכום כסף פנוי ואתם מעוניינים להשקיע אותו על מנת להפיק ממנו את המקסימום, ניהול תיקי השקעות הוא פתרון מומלץ עבורכם*.
שאלות ותשובות בנושא ניהול תיקי השקעות

איזה תיק השקעות מתאים לך?

קרא על מגוון מסלולי ההשקעה שיש לנו

תהליך אישי ומותאם

איזה תהליך תעבור בדרך לבחירת תיק ההשקעות המתאים לך
 1. היכרות

  הצעד הראשון בהיכרות ביננו מתחיל בשיחת טלפון לתאום פגישה בלתי מחייבת במקום הנוח לך עם נציג מקצועי ומנוסה, בעל רישיון מטעם הרשות לניירות ערך. בפגישה נכיר ונלמד את צרכיך ותוכניותיך הפיננסיות ונציע פתרון אישי המתאים במיוחד עבורך.

 2. ניהול ההשקעות

  לאחר חתימת הסכם ביננו, יורכב לך תיק השקעות אשר יושקע בפיזור רחב של נכסים, הנועד לצמצם את הסיכון. במהלך הזמן נבצע התאמות בהתאם לתנאי השווקים. כחלק מחשיבה מחוץ לקופסא לא נהסס לפעול נגד מגמות כאשר זה תואם את האמת המקצועית שלנו.

 3. ראייה ארוכת טווח

  המטרה המרכזית שלנו היא השאת תשואות מצטברות בטווח הארוך. מכיוון שהשווקים רגישים בטווח הקצר לתנודתיות כתוצאה מאירועים בלתי צפויים, מדיניות ההשקעות שלנו ממוקדות במגמות ארוכות טווח. הקשר האישי עם הלקוח הוא נדבך מרכזי בראייה ארוכת הטווח.

תפריט משנה

מדיניות השקעות אחראית ומחושבת

קרא עוד
 • ראייה ארוכת טווח

  אנחנו מתרכזים באיתור הזדמנויות השקעה אטרקטיביות והחזקה רציפה עד למיצוי הפוטנציאל שלהן. כפועל יוצא מכך, ייתכן ונבצע מהלכים שאינם מתיישבים בהכרח עם המגמה הרווחת בשוק בעת הנוכחית מתוך אמונה שמהלכים אלו יניבו פירות בטווח הארוך*.

 • פיזור השקעות רחב

  באלטשולר שחם איננו מרכזים את נכסינו רק בניירות ערך ישראלים, אלא מקצים חלק משמעותי מהשקעותינו גם לשווקים בחו"ל. אסטרטגיה כזו מקטינה את הסיכון והתלות בתנודתיות של המשק הישראלי, ומרחיבה את מגוון אפשרויות ההשקעה העומדות בפנינו.

 • התמקדות בחברות יציבות ותזרימיות, בעלות סחירות גבוהה

  אנו מתמקדים בחברות המציגות איתנות פיננסית, נשענות על תזרים מזומנים חזק ויציב לאורך השנים, שניירות הערך שלהן בעלי סחירות גבוהה. פרמטרים אלו מקטינים להערכתנו את הסיכון הטמון בהשקעות בחברות כאמור, ומגדילים את מידת הנזילות של התיק.

 • שמירה על צוות מנהלי השקעות קבוע

  אלטשולר שחם שומרת על צוות מנהלי השקעות קבוע מזה שנים רבות. הון אנושי קבוע ואיכותי שכזה, הפועל תחת ניהולו האקטיבי של גילעד אלטשולר, מסייע לנו לשמר ולשפר את יתרונות ההשקעה הייחודיים שלנו.

רוצים להכיר אותנו יותר טוב?

 • כיצד לבחור מנהל תיק השקעות

  זה לא משנה אם החסכונות שלך הם אמצעי למימוש תוכניות עתידיות או כרית הביטחון שלך, אין ספק שבחירת מנהל תיקים היא החלטה משמעותית. את מי היית בוחר לתפקיד חשוב כזה?

 • מחלקת קשרי לקוחות

  מחלקת קשרי לקוחות - אלטשולר שחם אמונה על מתן שירות מקצועי ואישי ללקוחות התיקים המנוהלים

 • מחלקת קשרי לקוחות פלטינום ותאגידים

  המפתח לנאמנות לקוחות לאורך שנים הוא ליווי אישי באמצעות מתן שירות אישי, איכותי ומקצועי בשילוב ניהול השקעות אחראי

 • קשרי לקוחות תאגידים ומוסדיים

  ניהול כספי תאגיד מחייבים מקצועיות, חדשנות, ניסיון והתאמת מדיניות ההשקעות לצרכי התאגיד ודרישות הרגולציה.

רוצה לקבל מידע נוסף?

יש למלא את הפרטים ונציג יצור איתך קשר בימים הקרובים

תודה רבה שפנית אלינו

נשוב אליך בהקדם

רוצה לקבל מידע נוסף?

יש למלא את הפרטים ונציג יצור איתך קשר בימים הקרובים

תודה רבה שפנית אלינו

נשוב אליך בהקדם

הערות משפטיות: *אין באמור כדי להוות התחייבות לתשואה עודפת ואין בתשואות העבר בכדי להבטיח תשואה דומה בעתיד. *אין באמור כדי להוות תחליף לשיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. *אלטשולר שחם ניהול תיקי השקעות בע"מ עוסקת בניהול תיקים ובשיווק השקעות, ולא בייעוץ השקעות. אלטשולר שחם ניהול תיקי השקעות בע"מ הינה חברה קשורה לאלטשולר שחם ניהול קרנות נאמנות בע"מ ולאלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ, על כן, קיימת לחברה זיקה לקרנות הנאמנות שבניהול אלטשולר שחם ניהול קרנות נאמנות בע"מ, לקופות הגמל ולקרנות הפנסיה שבניהול אלטשולר שחם גמל ופנסיה בע"מ. ** סכום מינימאלי להשקעה 100 אלף דולר. *** סכום מינימאלי למחלקת פלטיניום 5 מ' ₪. לתיקי Tailor made אחרים ייתכנו מגבלות עפ"י דרישה ****מסירת הפרטים לעיל נעשית מרצוני ובהסכמתי לכך כי המידע יישמר במאגרי מידע של חברות בקבוצת אלטשולר שחם וישמש לצורך הצעת תכנים ושירותים הניתנים על ידי חברות בקבוצת אלטשולר שחם לרבות באמצעות דיוור ישיר של מידע שיווקי בכל אמצעי התקשורת, ניהול וייעול השירות והקשר עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים, עיבוד והפקת מידע לצרכים תפעוליים, שיווקיים וסטטיסטיים ומסירת המידע לצדדים שלישיים לצורך מימוש המטרות דלעיל או על פי כל דין, אלא אם אודיע אחרת לאלטשולר שחם.
אמנת שירות לסוכנות לביטוח פנסיוני , סוכנות לביטוח פנסיוני - גילוי נאות , פתיחת תיק השקעות - גילוי נאות, מדיניות ESG אלטשולר שחם ניהול תיקי השקעות בע"מ