קרנות נאמנות

קרן נאמנות היא כלי שמטרתו השקעה משותפת בניירות ערך. קרן נאמנות מנוהלת על ידי מנהל קרן, ובראש כל קרן עומד מנהל השקעות, אשר תפקידו לנהל את נכסי הקרן בהתאם להוראות הדין ומדיניות ההשקעות של הקרן.
שאלות ותשובות

ישנם סוגים שונים של קרנות נאמנות במגוון אפיקי השקעה למשל מניות, אג"ח, כאלו המשקיעות בניירות ערך מקומיים או זרים, מה שמאפשר בדרך כלל פיזור רחב של הנכסים. המשקיע בקרן יכול לרכוש ולמכור את יחידות ההשתתפות שלו בכל יום שבו מתקיים מסחר בקרן בבורסה לניירות ערך בתל אביב, מה שמאפשר נזילות גבוהה.

 

יתרון נוסף של השקעה בקרן נאמנות הוא דחיית תשלום מס^. בקרנות נאמנות פטורות המשקיעים נהנים מדחיית מועד תשלום המס עד למועד פדיון יחידותיהם בקרן##. כמו כן, לרוב, בעלי יחידות בקרנות נאמנות פטורות לא נושאים בעמלות רכישה / מכירה של ניירות ערך. בבואכם לבחור את הקרן המתאימה עבורכם, לדעתנו, מומלץ לשקול פרמטרים כגון המוניטין והוותק של מנהל הקרן, תחלופה נמוכה של מנהלי השקעות בקרן, וכמובן, גם את ביצועי הקרן לאורך זמן^^.

 

אלטשולר שחם ניהול קרנות נאמנות בע"מ מציעה לציבור מגוון רחב של קרנות נאמנות המותאמות לכל סוגי המשקיעים ולשיקולי ההשקעה שלהם. החברה צברה ניסיון רב בתחום ניהול קרנות הנאמנות והוכיחה להערכתנו ביצועים לאורך זמן, באמצעות מעבר נכון, להערכתנו, בין אפיקי ההשקעה השונים תוך שימוש בגישה מקצועית, זהירה ואחראית בשילוב מידה נכונה של העזה ואיתור הזדמנויות^^. משפחת קרנות הנאמנות של אלטשולר שחם מתחלקת ל-10 קבוצות. לפירוט הקרנות

המומחים שלנו מספרים

מעבר למיקור חוץ וביקושים גוברים: המגמות המרכזיות שמשפיעות על ענף השבבים
28 פברואר, 2021
עדי מהרשק

מחיר הנפט עולה, ובעולם מציגים תכניות שאפתניות לאפס שימוש באנרגיה פוסילית
8 מרץ, 2021
אלטשולר שחם

הזינוק במחירי הסחורות בעולם: האם זו רק ההתחלה?
12 אפריל, 2021
אלטשולר שחם

הגורם שעומד מאחורי התנודתיות בשוקי המניות בתקופה האחרונה
5 אפריל, 2021
בן לואיזאדא

עוד דברים שכדאי לכם לדעת

רוצה לקבל מידע נוסף?

יש למלא את הפרטים ונציג יצור איתך קשר בימים הקרובים

תודה רבה שפנית אלינו

נשוב אליך בהקדם

רוצה לקבל מידע נוסף?

יש למלא את הפרטים ונציג יצור איתך קשר בימים הקרובים

תודה רבה שפנית אלינו

נשוב אליך בהקדם