קרנות נאמנות

קרן נאמנות היא כלי שמטרתו השקעה משותפת בניירות ערך. קרן נאמנות מנוהלת על ידי מנהל קרן, ובראש כל קרן עומד מנהל השקעות, אשר תפקידו לנהל את נכסי הקרן בהתאם להוראות הדין ומדיניות ההשקעות של הקרן.
שאלות ותשובות

ישנם סוגים שונים של קרנות נאמנות במגוון אפיקי השקעה למשל מניות, אג"ח, כאלו המשקיעות בניירות ערך מקומיים או זרים, מה שמאפשר בדרך כלל פיזור רחב של הנכסים. המשקיע בקרן יכול לרכוש ולמכור את יחידות ההשתתפות שלו בכל יום שבו מתקיים מסחר בקרן בבורסה לניירות ערך בתל אביב, מה שמאפשר נזילות גבוהה.

 

יתרון נוסף של השקעה בקרן נאמנות הוא דחיית תשלום מס^. בקרנות נאמנות פטורות המשקיעים נהנים מדחיית מועד תשלום המס עד למועד פדיון יחידותיהם בקרן##. כמו כן, לרוב, בעלי יחידות בקרנות נאמנות פטורות לא נושאים בעמלות רכישה / מכירה של ניירות ערך. בבואכם לבחור את הקרן המתאימה עבורכם, לדעתנו, מומלץ לשקול פרמטרים כגון המוניטין והוותק של מנהל הקרן, תחלופה נמוכה של מנהלי השקעות בקרן, וכמובן, גם את ביצועי הקרן לאורך זמן^^.

 

אלטשולר שחם ניהול קרנות נאמנות בע"מ מציעה לציבור מגוון רחב של קרנות נאמנות המותאמות לכל סוגי המשקיעים ולשיקולי ההשקעה שלהם. החברה צברה ניסיון רב בתחום ניהול קרנות הנאמנות והוכיחה להערכתנו ביצועים לאורך זמן, באמצעות מעבר נכון, להערכתנו, בין אפיקי ההשקעה השונים תוך שימוש בגישה מקצועית, זהירה ואחראית בשילוב מידה נכונה של העזה ואיתור הזדמנויות^^.

 

לרכישת קרנות הנאמנות של החברה, פנו ליועץ ההשקעות בבנק*

המומחים שלנו מספרים

ביידן עושה היסטוריה: חתם על צו נשיאותי בעל 72 סעיפים כדי להגביר את התחרות בארה"ב
29 יולי, 2021
אתי יוחנן

בדיוק שנה אחרי שיא משבר הקורונה: עונת הדוחות לרבעון השני של השנה יצאה לדרך
8 אוגוסט, 2021
אלטשולר שחם

החורף בפתח: מחירי הנפט והגז הטבעי ממשיכים לעלות על רקע משבר האנרגיה בעולם
28 אוקטובר, 2021
סיוון הושמנד

חצי שנה למכונית חדשה, חודשיים לטלפון חכם: המשבר בענף השבבים מביא לאובדן הכנסות של מיליארדי דולרים
7 נובמבר, 2021
אלטשולר שחם

עוד דברים שכדאי לכם לדעת

רוצה לקבל מידע נוסף?

יש למלא את הפרטים ונציג יצור איתך קשר בימים הקרובים

תודה רבה שפנית אלינו

נשוב אליך בהקדם

רוצה לקבל מידע נוסף?

יש למלא את הפרטים ונציג יצור איתך קשר בימים הקרובים

תודה רבה שפנית אלינו

נשוב אליך בהקדם

^אין באמור משום ייעוץ מס. ## בהתאם למדיניות ההשקעות של הקרן, הקרן עשויה להיות מחויבת בתשלום מס בגין הכנסות ורווחים מניירות ערך בחו"ל, וזאת בנוסף למס שבעל היחידות בקרן ישלם במועד פדיון היחידות שהחזיק בגין הרווח שנצבר על היחידות שפדה. ^^ אין באמור משום הבטחה להשגת תשואה כלשהי. • אין באמור לעיל כדי להוות התחייבות לתשואה עודפת. • אין באמור לעיל כדי להוות הצעה לרכישת יחידות בקרן. • רכישת יחידות תתבצע היא בהסתמך על תשקיפי הקרנות שבתוקף במועד הרכישה והדיווחים המיידים בלבד. • אין באמור לעיל בכדי להוות תחליף לשיווק השקעות המתחשב בנתונים והצרכים המיוחדים של המשקיע. • אין בדירוגי ו/או בתשואות העבר כדי להבטיח דירוג ו/או תשואה דומה בעתיד. ♦ שם הקרן כולל את פרופיל החשיפה של הקרן למניות ולמט"ח כאמור בתקנה 1 לתקנות השקעות משותפות בנאמנות (סיווג לצורך פרסום קרנות), תשס"ח-2007. • ט.ל.ח. *רכישה ומכירה של יחידות קרנות הנאמנות שבניהול מנהל הקרן יתבצעו באמצעות חבר בורסה בלבד ולא באמצעות מנהל הקרן. לרשימת חברי הבורסה המעודכנת יש לפנות לאתר הבורסה>>