קרן הפנסיה הנבחרת
שתוכל להגדיל לכם את החיסכון לפנסיה

אלטשולר שחם
|
14 אוקטובר, 2018

קרנות הפנסיה הנבחרות מציעות דמי ניהול מופחתים לצד ניהול השקעות מקצועי לעובדים חדשים וותיקים ואף לעצמאים. כך תוכלו להגדיל את החיסכון לפנסיה כל הדרך לפרישה

 

  • למי מתאים לחסוך בקרן פנסיה נבחרת?
  • כיצד חיסכון בקרן נבחרת יכול להגדיל את הפנסיה שלי?

כיום כבר ברור כי כולנו חייבים לחסוך לפנסיה כמה שיותר, מגיל צעיר ככל שניתן, כדי שנוכל להתקיים בכבוד לאחר הפרישה מעבודה. לצד רכישת בית, החיסכון לפנסיה הוא ההחלטה הכלכלית הגדולה ביותר שתעשו בחייכם. בשנים האחרונות הפכו קרנות הפנסיה לאפיק החיסכון לפנסיה הפופולרי ביותר, כאשר תשע קרנות הפנסיה החדשות מנהלות יחד למעלה מ-300 מיליארד ש״ח עבור יותר מארבעה מיליון חוסכים.[1]

קרנות פנסיה שבחרה רשות שוק ההון בהליך תחרותי, מציעות לכולנו, החוסכים, דמי ניהול מופחתים למשך 10 שנים רצופות ויכולות לעזור לנו להגדיל את החיסכון לפנסיה בצורה משמעותית.

 

 

לחצו וגלו איזו קרן פנסיה נבחרת עשויה לחסוך לכם יותר כסף לפנסיה >>

 

מהי בעצם קרן פנסיה נבחרת?

כאשר התחלתם עבודה חדשה, יתכן שבחרתם קרן פנסיה שאליה ביקשתם להעביר את ההפקדות שלכם מדי חודש. אך ישנם בכל זאת עובדים שנמנעו מלבחור את קרן הפנסיה שלהם בעצמם והמעסיק בחר אותה עבורם בהתאם לחוק. רשות שוק ההון בחרה בהליך תחרותי קרנות פנסיה שיאפשרו לכולנו, עובדים חדשים וותיקים כאחד, לחסוך לפנסיה בדמי ניהול נמוכים. הקרנות הנבחרות מאפשרות למעסיקים להעביר את כספי הפנסיה של עובדים שלא בחרו בעצמם קרן פנסיה, כמו גם של עובדים שביקשו לחסוך בקרן הנבחרת. קרנות הפנסיה הנבחרות כוללות חיסכון לגיל הפרישה לצד כיסוי ביטוחי למקרה של מוות או של נכות חס וחלילה, כדי לספק לנו ולבני משפחתנו הגנה מלאה כבר מהיום ולאחר הפרישה מעבודה.

 

 

למה כדאי לכם להשקיע בקרן פנסיה נבחרת? לחצו וגלו >>

  

מי יכול לחסוך בקרן פנסיה נבחרת?

החל מחודש מרץ 2019, אם לא בחרתם קרן פנסיה, המעסיק שלכם חייב לחסוך עבורכם בקרנות הפנסיה שנבחרו על ידי רשות שוק ההון או בקרן שנבחרה בהליך תחרותי שביצע המעסיק.

 

אמנם הקרנות הנבחרות נועדו בראש ובראשונה עבור עובדים שנמנעו מבחירת קרן הפנסיה שלהם בעצמם, אך הן מציעות חיסכון אטרקטיבי לפנסיה גם עבור מי שכבר חוסך היום בקרן פנסיה אחרת. אם אתם עצמאים אשר רוצים להצליח לחסוך כמה שיותר, הקרנות הנבחרות פתוחות גם בפניכם וגם אתם תוכלו ליהנות מדמי ניהול מופחתים ומניהול השקעות איכותי. הקרנות הנבחרות מציעות תנאים אטרקטיביים לכל חוסך, ללא קשר לגובה השכר שלו ולסכום ההפקדה לקרן. כמובן שכל עובד יכול לבחור בעצמו את קרן הפנסיה שבה ירצה לחסוך בכל שלב, גם אם המעסיק שלו פתח עבורו קרן פנסיה שונה כברירת מחדל.

 

 

עצמאיים? שכירים? לא משנה! גם אתם יכולים לחסוך יותר לפנסיה >>

 

כיצד קרן פנסיה נבחרת תעזור לי להגדיל את הפנסיה שלי?

מלבד ניהול השקעות איכותי, דמי ניהול מופחתים הם הגורם השני בחשיבותו שיכול לגרום לפנסיה שלכם לצמוח בשיעור משמעותי יותר. ככל שדמי הניהול יהיו נמוכים יותר, כך יישאר יותר כסף לחיסכון עבור הפנסיה שלכם. קרנות הפנסיה הנבחרות החדשות מציעות לכם דמי ניהול מופחתים, לצד ניהול השקעות איכותי ואחראי, ושירות לקוחות מקצועי ואישי. שלוש חוזקות בקרן אחת נבחרת.

 

רובנו לא אוהבים לחשוב על עצמנו בגיל מבוגר ומתקשים להקדיש את הזמן הנדרש להשוואה מסודרת ובחירת קרן הפנסיה המתאימה לנו. בדיוק לשם כך נוצרו קרנות הפנסיה הנבחרות החדשות אשר עושות עבורכם את רוב העבודה. כל שנותר לכם לעשות הוא לוודא שאתם מפקידים כמה שניתן לקרן הפנסיה הנבחרת ולהימנע ממשיכת כספי הפיצויים גם לאחר עזיבת מקום עבודה. כך תוכלו לוודא שגם הפנסיה שלכם עובדת בשבילכם כל הדרך עד הפרישה לפנסיה.

 

 למידע נוסף ולהצטרפות לקרן הפנסיה הנבחרת שלנו, הקליקו >>

אולי יעניין אותך

תודה שנרשמת לניוזלטר של אלטשולר שחם

פרטייך נקלטו במערכת

הערות משפטיות: *אין בתשואות ובדירוגי העבר בכדי להבטיח תשואה או דירוג דומים בעתיד ** הסקירות המוצגות באתר זה הוכנו על ידי מחלקת המחקר של בית ההשקעות אלטשולר שחם ו/או מי מטעמה, והן בוצעו בהסתמך אך ורק על מידע פומבי גלוי לציבור. *** המידע מבוסס על מידע שדווח לציבור על ידי החברות הנסקרות בו וכן על הערכות ואומדנים, שמטבע הדברים אפשר ויתבררו כחסרים או בלתי מדויקים או בלתי מעודכנים. כמו כן, עלולות להתגלות סטיות משמעותיות בין ההערכות המובאות במידע לבין התוצאות בפועל. **** המידע המוצג במסגרת הסקירות, הינו חומר מסייע בלבד ואין לראות במידע זה כעובדתי או כמידע שלם וממצה של ההיבטים הכרוכים בני"ע ו/או בנכסים הפיננסים המוזכרים בו, ולכן אין לראות במידע האמור, כהמלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או הזמנה לקבל הצעות או ייעוץ- בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של המשקיע- לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. *****החברה ו/או החברות הקשורות אליה ו/או בעלי עניין בה עשויים להחזיק ו/או לסחור בעבור עצמם ו/או בעבור אחרים, בניירות הערך והנכסים הפיננסיים המצוינים במידע באתר ולהיות בעלי עניין אישי בנושא, וזאת חרף האמור בתוכן המידע המוצג. ****** אין באמור במסגרת המידע באתר כדי להוות התחייבות להשאת תשואה. ******* האמור לא מהווה תחליף ליעוץ מס פרטני.

[1] https://mof.gov.il/hon/documents/report2017_chapter2.pdf