חברה המשלבת מקצועיות וערכיות, מצוינות והתחדשות

להשתלב בחברה שהיא בית חם ומקצועי, אלטשולר שחם מזמינה אותך לעבוד בסביבה המספקת עניין, התפתחות אישית ומקצועית, לצד אתגר ויציבות תעסוקתית. אנו רואים בעובדינו שותפים לעשייה והצלחה ומעודדים מצוינות המשולבת בעבודת צוות באנושיות. הגשת מועמדות למשרות המוצעות באלטשולר שחם הינה באמצעות הגשת קורות חיים, לחצו על הכפתור מטה על מנת לצפות ברשימת המשרות הפנויות ולהגיש מועמדות.

לרשימת המשרות המלאה

איך מגיעים אלינו?

משרדי החברה בתל אביב

רחוב הברזל 19 א', רמת החייל תל אביב
חניון בקרבת המשרד במימון מלא לעובדי חברה
תחנת רכבת בני ברק + שאטל חינמי לרמת החייל
תחנת רכבת אוניברסיטת ת"א או ת"א סבידור + שאטלים לרמת החייל, במימון מלא לעובדי חברה
אוטובוסים: מת"א כרמלית 22, 122, מהרצליה 524, מרמת אביב 6, מיד אליהו/גבעתיים/ר"ג 52, מחולון 89, 189, מבת ים 42, 142

משרדי החברה בחיפה

רחוב ספיר 5, חיפה
חניון בקרבת המשרד במימון מלא לעובדי חברה
תחנת רכבת לב המפרץ + הליכה רגלית קצרה
אוטובוסים: לתחנת מרכזית המפרץ + הליכה רגלית קצרה

קצת על החברה שלנו

חברה המשלבת מקצועיות וערכיות, מצוינות והתחדשות

אנו רואים בעובדינו שותפים לעשייה ולהצלחה ומעודדים מצוינות המשולבת בעבודת צוות ובאנושיות.

אודותינו

בית ההשקעות אלטשולר שחם נמנה על בתי ההשקעות המובילים בשוק ההון הישראלי. בית ההשקעות מאגד קבוצת חברות אשר הראשונה בהן הוקמה בשנת 1990 על ידי גילעד אלטשולר וקלמן שחם. בית ההשקעות מנוהל על ידי שני מנכ"לים משותפים, גילעד אלטשולר ורן שחם

אחריות חברתית

בית ההשקעות אלטשולר שחם נחשב לאחד התורמים הגדולים לקהילה, בקרב המגזר העסקי שחרט על דגלו את נושא המעורבות החברתית כערך מרכזי. עפ"י תפיסת עולמם של בעלי הבית והערכים המובילים את החברה, נושא האחריות החברתית הינו חלק מרכזי ב- DNA של החברה ומערכי היסוד המנחים אותה.

תמיכה בספורט הישראלי

אלטשולר שחם מזוהה כתומכת בספורט הישראלי, באמצעות חסויות לקבוצות וספורטאים בענפים שונים וכן בשיתוף פעולה עם גופים שונים המקדמים את הספורט בישראל.

תודעת שירות

חרטנו על דגלנו להעניק שירות מצוין ללקוחותינו. בית ההשקעות אלטשולר שחם יעשה את המרב על מנת לספק כל בקשה תוך התייחסות בכבוד, בהגינות ובשקיפות. אנו מעריכים את האמון אשר הנכם נותנים בנו ונפעל בכל דרך להצדיק אותו. לכל דבר ועניין אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בדרך הנוחה לכם.