רוצה להצטרף?
קרנות פנסיה קרנות פנסיה

קרנות פנסיה

תפריט משנה

קשה לחזות את העתיד אבל בהחלט אפשר להתכונן אליו. לכן, גם אם היציאה לפנסיה נראית לכם היום רחוקה, כדאי להתחיל לחסוך כבר עתה כדי להבטיח שבעת הפרישה, או חלילה במקרה של אירוע ביטוחי, יהיה בידכם סכום כסף שיספיק למילוי כל צרכיכם.
שאלות ותשובות

קרן הפנסיה של אלטשולר שחם - הפנסיה הנבחרת

קרן הפנסיה המקיפה של אלטשולר שחם זכתה בהליך תחרותי על ידי רשות שוק ההון כקרן פנסיה נבחרת. הקרן הנבחרת של אלטשולר שחם מאפשרת למצטרפים חדשים:

 

 1. דמי ניהול מופחתים של 0.1% מצבירה ו- 1.49% מהפקדות החודשיות, הנחשבים לנמוכים משמעותית מממוצע דמי הניהול בשוק, למשך 10 שנים לפחות.
 2. ניהול השקעות מקצועי ואחראי מהמובילים בשוק.
 3. שירות לקוחות מקצועי ויחס אישי לכל חוסך.
 4. הליך צירוף דיגיטלי קל ונוח, ללא חיתום והצהרת בריאות 

   

  להצטרפות דיגיטלית לקרן הנבחרת

 

חשוב לדעת כי החל משנת 2008 נכנס לתוקף צו ההרחבה לפנסיה חובה, המחייב כל מעביד לבטח את עובדיו בהסדר פנסיה. הצו מאפשר לכל עובד במשק להתחיל לחסוך לקראת גיל הפרישה באמצעות קרן פנסיה ו/או קופת גמל.
כמו כן התקבל תיקון לחוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (קופות הגמל) התשס"ה – 2005, לפיו כל הפקדה לסעיף תגמולים תיועד לקצבה בגיל פרישה. הפקדת כספים בקרנות הפנסיה של אלטשולר שחם היא דרך מצוינת עבורכם ליהנות מניהול מקצועי, מענה לצרכי הפנסיה שלכם והטבות המס בכפוף להסדר התחיקתי.

קרנות הפנסיה שלנו:

אלטשולר שחם מציעה לציבור השכירים, העצמאיים והמעסיקים שתי קרנות פנסיה: האחת קרן פנסיה מקיפה המשלבת כיסוי ביטוחי ובה מוצעים שמונה מסלולי פנסיה, והשנייה קרן פנסיה כללית המאפשרת קבלת פנסיה חודשית בהתאם ליתרה הצבורה בחשבון. 

מאגר טפסים לשירותך

מדריך לבחירת קרן פנסיה

מושגי יסוד בקרנות פנסיה

הזכות לפנסיה

תתעוררו על הפנסיה שלכם!

להצטרפות קלה ומהירה
 • הזכות לפנסיה

  את או אתה, כמו כל השכירים בישראל מעל גיל 20 לנשים ו-21 לגברים, זכאים לביטוח פנסיוני באמצעות מקום העבודה שלכם ע״י הפרשות שלכם (מהמשכורת) ושל המעביד עבור (תוספת עלות מעביד למשכורת הברוטו). האחרון מחויב גם להפריש אחוזים מתוך השכר גם עבור פיצויים.

 • הזכות לבחור

  כמו כל השכירים בישראל, אתם זכאים לבחור בעצמכם את הסוכן הפנסיוני דרכו תצטרפו לאחד מהגופים הפנסיוניים. זכאים לבחור את סוג החיסכון הפנסיוני המועדף עליכם, ולבחור את הגוף הפנסיוני שינהל לכם את הפנסיה. למעסיק אסור להחליט עבורכם או לכפות עליכם את הבחירה.

 • הזכות להשתדרג

  רפורמת הקרן הנבחרת שערכה רשות שוק ההון, מאפשרת לעובדים ליהנות מכיסוי פנסיוני מקיף ומדמי ניהול מופחתים משמעותית מהממוצע, שיעור דמי הניהול אינו בר שינוי במשך 10 שנים. הפחתה שכזו בדמי ניהול תתרגם להגדלת היתרה הצבורה בקרן הפנסיה של העמית. הליך ההצטרפות הוא דיגיטלי ונוח ולא מצריך חיתום והצהרת בריאות.

 • הזכות לעבור

  זכותכם להעביר את כספי החיסכון שלכם מגוף פנסיוני אחד לאחר באמצעות סוכן פנסיוני אחר, ולמעסיק או לסוכן שלכם אסור למנוע את הזכות הזו מכם.

המומחים שלנו מספרים

עוברים לקרן פנסיה חדשה? אל תשכחו לנייד גם את הכספים מהקרן הקודמת שלכם
30 יולי, 2020
בשמת שערי בלוך

זקוקים להכנסה ורצים למשוך את קרן ההשתלמות? חכו רגע
9 אוגוסט, 2020
אלטשולר שחם

עומדים בפני פרישה? אלו היתרונות של קבלת קצבה מקרן פנסיה נבחרת
7 ספטמבר, 2020
יעל מנדלבוים

רוצים להתחיל לחסוך ולא בטוחים איך לעשות את זה? הנה כל מה שחשוב לדעת
13 ספטמבר, 2020
אלטשולר שחם

עוד דברים שכדאי לכם לדעת

רוצה לקבל מידע נוסף?

יש למלא את הפרטים ונציג יצור איתך קשר בימים הקרובים

תודה רבה שפנית אלינו

נשוב אליך בהקדם

רוצה לקבל מידע נוסף?

יש למלא את הפרטים ונציג יצור איתך קשר בימים הקרובים

תודה רבה שפנית אלינו

נשוב אליך בהקדם

אפשר לעזור?

דרכים ליצירת קשר